تایلند در سال آینده میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود

به گزارش تور ارمنستان ارزان، صنعت گردشگری تایلند (TAT) پیش بینی کرد که سال آینده این کشور میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود.

تایلند در سال آینده میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

وزارت گردشگری تایلند به دنبال گسترش گردشگری در سال آینده است.

طبق گزارش اداره گردشگری تایلند (TAT)، انتظار می رود که درآمد امسال حداقل 10 درصد رشد داشته باشد و به 3.4 میلیارد بات (102.6 میلیون دلار) برسد.

یوساسا سوپاسون، فرماندار اداره گردشگری تایلند خاطرنشان کرد که رشدی قوی از بازارهای بین المللی و همچنین بازارهای داخلی پیش بینی شده است.

وی گفت، سال آینده، بازار بین المللی درآمدی معادل با 2.28 میلیارد بات (68.8 میلیون دلار) و بازار داخلی، 1.12 میلیارد بات (33.8 میلیون دلار) فراوری خواهند کرد. مسئولین همچنین پیش بینی کردند که تعداد گردشگران خارجی از 37.5 میلیون نفر پیش بینی شده در امسال به 40 میلیون نفر در سال آینده خواهد رسید. تعداد گردشگران داخلی نیز با افزایش قابل توجهی نسبت به امسال (160 میلیون نفر)، در سال 2019 به 169 میلیون نفر خواهد رسید.

درآمد حاصل از گردشگری داخلی از یک میلیارد بات (30.2 میلیون دلار) در سال 2018 به 1.12 میلیارد بات (33.8 میلیون دلار)، افزایش پیدا خواهد نمود.

یوساسا ادعا کرد که صنعت گردشگری، 11 درصد از فراوری ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهد و این صنعت همچنان گسترش خواهد یافت و این چالشی بزرگ برای TAT است. وزیر ورزش و گردشگری، ویراسا کزورات (Weerasak Kowsurat) گفت که حکومت این کشور از صنعت گردشگری به عنوان راهی برای پیشرفت مالی، به حداقل رساندن فقر و همچنین کم کردن نابرابری در میزان حقوق ها، استفاده خواهد نمود.

حکومت همچنین بر پایداری گردشگری به وسیله ارتقای گردشگری مسئولانه، تمرکز نموده است.

وزارتخانه تایلند در حال آنالیز استراحتگاه ها در جزیره فی فی (Phi Phi Island) به منظور آنالیز کیفیت آن ها، آنالیز مجوز های خود و اطمینان از اینکه کارکنان به طور قانونی استخدام می شوند، است. این حرکت به رشد کیفیت صنعت گردشگری و استاندارهای آن، یاری شایانی می نماید.

وزیر خاطرنشان کرد در آینده گردشگرانی که وارد کشور می شوند، به عنوان بخشی از استانداردهای گردشگری، باید بیمه مسافرتی خریداری نمایند.

اداره گردشگری تایلند یک جلسه را با مدیران دفتر های دنیای خود در سراسر دنیا برای معین استراتژی های سال آینده، ترتیب داده است.

فیچایا سایسایچون (Pichaya Saisaengchan)، مدیر اداره دبی و خاورمیانه می گوید که TAT به دنبال تشویق گردشگران این منطقه و بخصوص زنان، خانواده ها و کسانی که به دنبال خدمات پزشکی پیشگیرانه هستند، برای سفر به تایلند است.

اداره گردشگری تایلند امیدوار است که گردشگران ورودی به کشور و درآمد حاصل از این منطقه، رشد 10 درصدی داشته باشند.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 509

به "تایلند در سال آینده میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایلند در سال آینده میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید