خبرنگاران فعالیت های حضوری ترامپ برای انتخابات متوقف شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، تهران- خبرنگاران- ستاد انتخاباتی ترامپ جمعه شب خاطرنشان کرد که تمام برنامه های انتخاباتی رییس جمهوری آمریکا تا اطلاع ثانوی متوقف شده و فعالیت های ترامپ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

خبرنگاران فعالیت های حضوری ترامپ برای انتخابات متوقف شد

به گزارش خبرنگاران از شبکه ان بی سی، براساس بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ ، تمام فعالیت های انتخاباتی از قبل اعلام شده که با حضور رییس جمهوری آمریکابرگزار شود، به تعویق می افتد.

در بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ آمده است که همچنین تمام برنامه ها با حضور اعضای درجه یک خانواده ترامپ نیز به تعویق می افتد. نحوه برگزاری بقیه برنامه ها نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

مایک پنس معاون ترامپ نیز که آزمایش کرونا وی منفی اعلام شده در تمام برنامه های انتخاباتی از قبل تعیین شده حضور خواهد داشت.

طبق بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ، هرگونه اطلاع رسانی در مورد شرایط رییس جمهوری آمریکا از طریق کاخ سفید اعلام خواهد شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد روز جمعه اعلام کرد که تست های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را آغاز می کنند. ترامپ پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک ترین مشاوران خود،تحت نظر قرار گرفته بود.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1586

به "خبرنگاران فعالیت های حضوری ترامپ برای انتخابات متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعالیت های حضوری ترامپ برای انتخابات متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید