دفاع هیلاری کلینتون از عضو بددهن تیم بایدن

به گزارش تور ارمنستان ارزان، هیلاری کلینتون در دفاع از مدیر کارزار انتخاباتی بایدن و معاون رئیس دفتر او درآمد که جمهوری خواهان را یک مشت عوضی توصیف کرده بود.

دفاع هیلاری کلینتون از عضو بددهن تیم بایدن

اهداکنندگان به کارزار انتخاباتی جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا بارها و بارها تاکید کرده اند که جنیفر اومالی دیلون، مدیر کارزار انتخاباتی و معاون رئیس دفتر کارمندان کاخ سفید بایدن باید بابت توهین به جمهوری خواهان و به کار بردن عبارت یک مشت عوضی برای توصیف آنها، عذرخواهی کند.

اما هیلاری کلیتنون، وزیر خارجه دوران ریاست جمهوری باراک اوباما و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 2016 در توئیتی نوشت: افرادی که در این چهار سال بر گرد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ایستادند حالا مدعی اند که رنجیده شده اند، چون یک مدیر کارزار انتخاباتی دموکرات از واژه ای توهین آمیز استفاده کرده است؟ من اینطور فکر نمی کنم!

این اظهارات یک روز پس از آن مطرح شده که این مدیر در مصاحبه ای با مجله گلامور از واژگانی نامناسب در توصیف قانونگذاران جمهوری خواهی استفاده کرد که بایدن قول داده در دوران ریاست جمهوری خود با آنها همکاری داشته باشد.

وی گفته بود: رئیس جمهوری منتخب توانست با این حس مشترک با مردم ارتباط برقرار کند. در ابتدا، مردم او را مسخره می کردند که فکر می کنید می توانید با جمهوری خواهان کار کنید؟ من نگفتم که آنها یک مشت عوضی هستند. میچ مک کانل، رئیس جمهوری خواه سنا وحشتناک است. اما اگر این حسی که شما نمی توانستید آرزویش را داشته باشید، به معنای این است که نمی توانید آرزوی این ایده آل دو حزبی را هم داشته باشید؟ بایدن اما این مساله را رد کرده است.

اومالی دیلون همچنین گفت: بایدن این ایده را که وحدت، امکان پذیر است، مطرح نمود که با هم می توانیم قوی تر باشیم، ما یک کشور هستیم و به همکاری و التیام نیاز داریم و سیاستمان هم همینطور.ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1738

به "دفاع هیلاری کلینتون از عضو بددهن تیم بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع هیلاری کلینتون از عضو بددهن تیم بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید