دنیای زیر آب پاتایا

به گزارش تور ارمنستان ارزان، دنیای زیر آب پاتایا، یکی از جاذبه‌های جالب تور پاتایا برای بازدید است. این آکواریم که به شکل استوانه ای شیشه ای ساخته شده است، 100 متر طول داشته و بیش از 400  موجود آبزی را به نمایش گذاشته است.

دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا ، یکی از جاذبه‌های اصلی این شهر در تور تایلند است. این جاذبه در زمینی به مساحت 19 هزار متر مربع ساخته شده است. این مجموعه در سال 2003 افتتاح شد در حالی که مدیران شهری پاتایا نزدیک به هشت و نیم ملیارد تومان برای ساخت آن هزینه کردند. در اینجا آکواریوم ، انواع ماهیان آب شور و آب شیرین ، حوضچه های روباز و کم عمقی وجود دارد که می‌توانید پوست جانوران آبزی نظیر خیار دریایی، لاک پشت، ستاره دریایی، خرچنگ ، کوسه بامبو و نوعی از سفره ماهی را لمس نمایید. در تور پاتایا به شما توصیه می‌کنیم با خانواده خود سری به این جاذبه بزنید.

کمی که جلوتر بروید، صخره های رنگارنگ، مرجان ها، شقایق های دریایی، ماهی های رنگارنگ و ریز نمایان می‌شوند، تونل شیشه ای از همینجا آغاز می شود و در اواسط راه به بیشترین عمق خود می رسد، بالای سرتان را نگاه کنید، حتما یک کوسه بسیار بزرگ از بالای سر شما عبور کرده و یا قصد عبور را دارد. همینطور که به جلو خواهید رفت، با حیوانات دریایی که در اعماق بسیار زیاد آب زندگی می کنند، آشنا خواهید شد.

از این قسمت که خارج می شوید، وارد محوطه ای می‌گردید، که به صورت زنده می‌توانید نحوه غذا دادن به حیوانات دریایی را ببینید که بسیار جالب و هیجان انگیز مخصوصا برای کودکان خواهد بود. نکته جالب دیگر اینکه غذاهایی که به کوسه و سمور دریایی داده می شود بسیار زیاد می‌باشد و بعد از تغذیه این دو جاندار، غذا دادن به باقی حیوانات دریایی آغاز می شود. اگر دوست دارید با شیشه شیر به نوعی ماهی کیوس غذا بدهید، فرصت را از دست ندهید.

انتشار: 25 آذر 1396 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 43

به "دنیای زیر آب پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیای زیر آب پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید