تور ارزان استانبول: رستوران های خیابان استقلال استانبول را بشناسید

به گزارش تور ارمنستان ارزان، نام این خیابان بزرگ در آدرس بیشتر جاهای دیدنی استانبول دیده می گردد. یعنی در گشت و گذارتان در استانبول بارها از این خیابان عبور می کنید و ممکن است ساعت ها سرگرم بازدید از دیدنی های این خیابان باشید. پس بهتر است برترین رستوران های خیابان استقلال را بشناسید تا بعد از گشت و گذار، دلی از عزا در بیاورید. این خیابان رستوران های متعددی دارد و همین رستوران ها و کافه های پرشمار، یکی دیگر از جذابیت های این خیابان در استانبول است. در رستوران های خیابان استقلال استانبول طعم ناب غذاهای ترکی را می چشید و لذت سفرتان را تمام می کنید. با خبرنگاران همراه باشید تا برترین رستوران های خیابان استقلال استانبول را به شما معرفی کنیم.

تور ارزان استانبول: رستوران های خیابان استقلال استانبول را بشناسید

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

1- رستوران اوتانتیک ، برترین گزلمه استانبول را در این رستوران بخورید

رستوران اوتانتیک رستورانی زیبا با محیطی دنج و صمیمی است که دکوراسیون سنتی ترکی آن شما را به فضای فرهنگی مردم ترکیه نزدیک تر می نماید و سفر شما را پربارتر. این رستوران غذاهای سنتی ترکی و منطقه آناتولی را با برترین کیفیتی و در خوشمزه ترین حالت به شما عرضه می نماید. گزلمه معروف ترکیه که چیزی مثل پیراشکی است را در هر رستورانی در ترکیه می توانید بخورید اما گزلمه های اینجا رو دست ندارد. از بره کباب رستوران اوتانتیک هم نباید گذشت. رستوران اتوتانتیک از آن رستوران های خیابان استقلال استابول است که برترین دسرهای سنتی ترکی را به شما ارائه می دهد. قیمت های این رستوران هم به صرفه و مالی است.

آدرس رستوران اوتانتیک : استانبول، خیابان استقلال، شماره 170

رستوران اوتانتیکرستوران اوتانتیک

2- رستوران 360 استانبول ، چشم انداز رویایی استانبول، غذاهای خوشمزه بین المللی

رستوران 360 استانبول رستورانی تمام عیار با چشم انداز ای خیره نماینده و 360 درجه از استانبول زیباست که می تواند نهایت رضایت شما را جلب کند. این رستوران فوق العاده که در پنت هوس ساختمانی 19 طبقه واقع شده است، شما را به خوردن انواع غذاهای خوشمزه ترکی و بین المللی، نوشیدنی های سنتی ملل و دسرها و پیش غذاهای خوش طعم دعوت می نماید. این رستوران روز شادتان را با برنامه های مهیج و سرگرم نماینده اش شادتر می نماید. همین طور آخر هفته ها بعد از ساعت 22 رستوران 360 به کلوبی شبانه تبدیل می گردد. خوردن ناهار و شام در این رستوران مجذوب نماینده یکی از خاطره انگیزترین لحظات شما در استانبول را برایتان خواهد ساخت.

آدرس رستوران 360 استانبول : استانبول، خیابان استقلال

رستوران 360 استانبولرستوران 360 استانبول

3- هاوس کافه ، خانه برترین قهوه های استانبول

یکی از شعب رستوران معروف هاوس کافه ترکیه در خیابان استقلال است. این رستوران که در آپارتمانی قدیمی به سبک غربی واقع شده است، شما را به جهانیی از زیبایی های چوبی می برد. در دکوراسیون این رستوران المان های قدیمی دیده می گردد که زیبایی منحصربه فردی به رستوران می بخشد. هاوس کافه انواع غذاهای بین المللی درجه یک، غذاهای ترکی و نوشیدنی های کافی شاپی را به شما عرضه می نماید. قهوه های این رستوران در بین رستوران های خیابان استقلال استانبول تک است. غذاهای دریایی هم در این رستوران با برترین کیفیت از تازه ترین صید تنگه بسفر تهیه و سرو می گردد. غذاهایی مثل سالمون گریل شده با سبزیجات که از خوشمزگی رو دست ندارد. وای فای رایگان و پارکینگ خیابانی از دیگر مزایای این رستوران است.

آدرس هاوس کافه : استانبول، خیابان استقلال، آپارتمان میسیر

رستوران هاوس کافهرستوران هاوس کافه

4- رستوران الئوس استانبول یکی از رستوران های خیابان استقلال استانبول

در انتهای خیابان استقلال، در میدان تقسیم، ساختمانی قدیمی و زیبا وجود دارد که در طبقه دوم آن یکی از برترین رستوران های خیابان استقلال استانبول قرار گرفته است. در آنجا می توانید یکی از برترین غذاهای دریایی ترکیه را نوش جان کنید. انواع ماهی ها و صیدهای خوشمزه تنگه بسفر، در تازه ترین حالت به آشپزخانه این رستوران درجه یک می آید و سرآشپز حرفه ای این رستوران آن را تبدیل به غذایی می نماید که می توانید انگشت هایتان را هم با آن بخورید. انواع غذاهای ترکیه ای، مدیترانه ای، غذاهای رژیمی و از همه مهم تر غذاهای دریایی درجه یک در این رستوان سرو می گردد. فضای صمیمی و دکوراسیون دلنشین رستوران به همراه چشم انداز آرامش بخش آن باعث می گردد دلتان بخواهد ساعت هایتان را در این رستوران نمونه بگذرانید. نوشیدنی های این رستوران هم درجه یک است. رستوران الئوس وای فای رایگان دارد و می توانید برای وعده های صبحانه، ناهار و شام و حتی شب هنگام دیروقت به این رستوران بروید و غذا نوش جان کنید. آرامش اینجا را هم نباید دست کم بگیرید.

آدرس رستوران الئوس : استانبول، خیابان استقلال، کاخ هیدیوال، طبقه دوم

رستوران دریایی الئوسرستوران دریایی الئوس

5- رستوران لب دریا ، طم لذیذ غذاهای بین المللی و دیدنی تنگه بسفر

یکی از ملاک های درجه یک بودن یک رستوران این است که انتخاب مردم محلی باشد. در بین رستوران های خیابان استقلال استانبول، رستوران لب دریا یکی از همین رستوران هاست که حسابی بین مردم محلی محبوب است. غذاهای بسیار خوشمزه این رستوران که تقریبا همه سلیقه ها را راضی نگه می دارد یک طرف و چشم انداز خیره نماینده تنگه بسفر پیش روی شما طرف دیگر. این رستوران در تراسی مشرف به تنگه بسفر واقع شده است و شما می توانید هم در فضای باز و هم در فضای بسته بنشینید و منظره ها رویایی را دیدن کنید. دکوراسیون مدرن و زیبای این رستوران در ترکیب با دیزاین جالب غذاها حتما برایتان جالب خواهد بود. منوی این رستوران شامل غذاهای ترکی و بین المللی است. از صبحانه های خوشمزه این رستوران هم نمی توان گذشت. حسابش را بکنید که صبحتان را با یک صبحانه سنتی ترکی با نان سیمیت و قهوه ترک آغاز کنید. وای فای رایگان و امکان سفارش غذاهای رژیمی و گیاهی از دیگر خدمات این رستوران است.

آدرس رستوران لب دریا : استانبول ، خیابان استقلال، محله تم تم، شماره 227

رستوران لب دریارستوران لب دریا

6- رستوران لادس ، پر از حس های خوب

رستوران لادس محیطی دنج، شاد و صمیمی دارد که کارکنانی خوش ذوق و سر حال آن را اداره می نمایند و همه این ها باعث می گردد از همان بدو ورود به رستوران احساسی خوب داشته باشید. در این رستوران انواع غذاهای سنتی ترکیه با برترین کیفیت به شما ارائه می گردد. نگران نباشید. اگر چیزی درباره غذاهای ترکی نمی دانید کارکنان حرفه ای رستوران شما را در انتخاب غذایی که ممکن است بیش از همه باب میلتان باشد هدایت می نمایند. یکی دیگر از نقاط قوت این رستوران صبحانه های بسیار خوشمزه ای است که ارائه می دهد. منمن های خوشمزه رستوران لادس را در هیچ کدام از رستوران های خیابان استقلالی استانبول پیدا نمی کنید.

آدرس رستوران لادس : استانبول، خیابان استقلال Lades Restaurant, Şht. Muhtar Mh., İstiklal Cd. No:14, Turkey

رستوران لادس

7- رستوران رامیز کوفته چی ، تلفیق غذاهای ترکیه ای و فست فود

یک تنوع حسابی در ترکیه می خواهید؟ از بین رستوران های خیابان استقلال استانبول رامیز کوفته چی را انتخاب کنید. رستوران رامیز خلاقیت فوق العاده ای دارد. این رستوران که دارای شعبه های زیادی در استانبول است انواع کوفته ها را با چاشنی های مختلف و ادویه های تند سرو می نماید. همین طور با تلفیق غذاهای ترکی و فست فود می توانید غذاهایی درجه یک و خوشمزه در این رستوران نوش جان کنید. دکوراسیون ساده و فست فودی این رستوران هم به صمیمی تر شدن محیط آن یاری می نماید و قیمت های مالی این رستوران نیز هوای جیبتان را دارد.

آدرس رستوران رامیز کوفته چی : استانبول، خیابان استقلال

رستوران رامیز کوفته چی استانبولرستوران رامیز کوفته چی استانبول

8- رستوران Salash Fasil ، یک جهان شادی و نشاط در یکی از برترین رستوران های خیابان استقلال استانبول

اگر دلتان می خواهد به غیر از نوش جان کردن وعده ای خوشمزه، لحظاتی سرگرم نماینده و خاطره انگیز نیز داشته باشید، به این رستوران بروید. رستوران های خیابان استقلال استانبول هر کدام برای خود ویژگی خاصی دارند و رستوران salash fasil هم با محیط صمیمانه اش، با موسیقی زنده و فضای شاد و پر نشاطی که دارد، و با خدمه کارکشته اش قطعا یکی از برترین انتخاب هاست. این رستوران انواع غذاهای سنتی ترکیه را با برترین کیفیت به شما ارائه می دهد و قیمت های مناسبش با توجه به کیفیت درجه یک آن شما را به وجد می آورد. وای فای رایگان نیز از دیگر امکانات این رستوران است.

آدرس رستوران salash fasil: استانبول، خیابان استقلال

رستوران Salash Fasilرستوران Salash Fasil

9- سارای موالیبیسیسی ، طعم شیرین دسرهای ترکی

اصلا رسمش این است که در حین گشت و گذار در خیابان استقلال، سری به رستوران سارای بزنیی و کامت را با دسرها و شیرینی های خوشمزه ترکی و بین المللی آن شیرین کنی. پس اگر دلتان می خواهد بدانید کنافه واقعا چه مزه ای است یا پودینگ برنج چقدر خوشمزه است، حتما به سارای موالیبیسیسی سری بزنید. با اینکه بیشتر افراد برای خوردن دسرهای خوشمزه ترکی و چای و قهوه ترکی به این رستوران می آیند اما این رستوران منوی خوبی از غذاهای ترکی و بین المللی نیز دارد. یک خوبی دیگر این است که می توانید به طبقه دوم این رستوران بروید و چشم انداز زیبای خیابان استقلال را دیدن کنید و کامتان را شیرین کنید. دکوراسیون زیبای این کافه و اینکه تا دیروقت باز است هم از دیگر ویژگی های عالی اینجا در میان رستوران های خیابان استقلال استانبول است.

آدرس رستوران سارای موالبیسیسی: استانبول، خیابان استقلال، شماره 107

سارای موالیبیسیسی

10- رستوران مکان یکی از برترین رستوران های خیابان استقلال استانبول

رستوران محبوبِ دلِ گردشگرها را می خواهید؟ رستوران مکان همان جایی است که کسانی که یک بار در آن غذا خورده اند، دلشان می خواهد بارها و بارها به آن سر بزنند. رستورانی با محیط گرم و صمیمی و دکوراسیونی دل نشین که شما را پاگیر می نماید. انواع پیش غذهای خوشمزه، غذاهای اصلی درجه یک و دسرهای خوش آب و رنگ با تازه ترین مواد اولیه و برترین طعم به شما عرضه می گردد و اندازه غذا هم در مقایسه با قیمت بسیار عالی است. در بین رستوران های خیابان استقلال استانبول، رستوران مکان یکی از خوش قیمت ترین هاست. کباب بره های رستوران مکان را از دست ندهید و دسرهای خوشمزه اش را هم نوش جان کنید. در این رستوران هم می توانید در فضای باز بنشینید و هم در سالن خوش رنگ و لعابش غذا نوش جان کنید.

آدرس رستوران مکان: استانبول، خیابان استقلال، محله تم تم، کوچه اسکی چیچکچی، پلاک 2

رستوران مکان

با هم گردشی داشتیم در خیابان استقلال استانبول و برترین رستوران های خیابان استقلال استانبول را به شما معرفی کردیم. شما رستوران دیگری را در خیابان استقلال می شناسید که برایتان خاطره ساز شده باشد؟ خاطرات، تجربیات و نظرات خود را با خبرنگاران به اشتراک بگذارید.

منبع:سـفـرزون

منبع: دیجیاتور
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2455

به "تور ارزان استانبول: رستوران های خیابان استقلال استانبول را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استانبول: رستوران های خیابان استقلال استانبول را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید