ساکت: تیم ملی از امروز آدیداس پوش می گردد، بازیکنان با هواپیمای اختصاصی به چین می فرایند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مشاور رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان تیم های ملی در مورد برگزاری دیدارهای تیم ملی ایران مقابل قطر و چین و تدارکات پیش بینی شده به نکاتی اشاره نمود.

ساکت: تیم ملی از امروز آدیداس پوش می گردد، بازیکنان با هواپیمای اختصاصی به چین می فرایند

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت، مشاور رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان تیم های ملی، برنامه های پیش بینی شده برای ملاقاتهای ابتدایی تیم ملی کشورمان در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه را توضیح داد.

هواپیمای اختصاصی برای سفر تیم ملی به چین پیش بینی شده است

مدیر سازمان تیم های ملی گفت: دولت محترم هواپیمای اختصاصی جهت سفر تیم ملی به چین پیش بینی نموده و تدارک لازم و تأمین آن را به شرکت هواپیمایی آسمان سپرده است. شرکت هواپیمایی آسمان، هواپیمای ایرباس 340 را برای این موضوع در نظر گرفته که این هواپیما نیز 4 سال قبل با اعزام تیم ملی کشورمان به کره، سفینه شادی مردم ایران شد.

دولت محترم، جناب آقای دکتر روحانی و مهندس جهانگیری در راستای حمایت از تیم ملی و ایجاد شرایط مناسب برای حضور در بازی مقابل چین، تأمین هواپیمای اختصاصی را برنامه ریزی نموده اند. آنها اوامر مربوطه را به ما ابلاغ کردند و رئیس نهاد ریاست جمهوری آقای دکتر بانک و رئیس دفتر معاون اول، مهندس چهره گشا، معاونت محترم تشریفات و امور مسافرت های ریاست جمهوری آقای حسین پور و دیگر مسئولان ریاست جمهوری با کوشش و هماهنگی های ارزنده شان بستر این اقدام را فراهم و تأمین آن را عملی نموده اند.

در این راستا دکتر اعلایی، مدیرعامل محترم شرکت آسمان با پیگیری های مستمر و ابلاغ جهت این امر، این مأموریت تاریخی را نیز مجدداً به عهده گرفت تا در راستای شعار من یک بازیکن تیم ملی هستم حمایت عملی خود را در این ارتباط محقق کند. همچنین دکتر اسلامیان، مدیر محترم سازمان بازنشستگی نیز با توصیه و تأکیدات اجرای این موضوع، پیگیری و زمینه عملی آن را فراهم کرد.

شرکت هواپیمایی آسمان با اختصاص بهترین هواپیمای چهار موتوره 340 که مجهز به 35 جایگاه first class و 35 جایگاه business class است، کوشش دارد که بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کند.

پرواز به چین بالغ بر 8 ساعت خواهد بود. این درحالی است که هواپیمای پیش بینی شده ظرفیت پرواز 15 ساعت مستمر دارد. شرکت هواپیمایی آسمان خدمات بسیار خوبی برای بازیکنان پیش بینی نموده است. همچنین طبق اعلام، این هواپیما در چین خواهد ماند تا برگشت تیم را بلافاصله بعد از مسابقه فراهم کند و بازیکنان باشگاه ها بنا به توصیه فدراسیون فوتبال و کی روش سریعاً در اختیار باشگاه هایشان قرار گیرند.

از امروز تیم ملی با آدیداس فعالیت های خود را ادامه می دهد

ساکت در ادامه در مورد لباس تیم ملی گفت: طبق مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون و کمیته بازاریابی و پیگیری های سازمان تیم های ملی، به منظور تأمین البسه استاندارد و دارای شرایط مناسب و کیفیت ویژه برای تیم ملی، از امروز لباس تمرین، هتل و مسابقه تیم ملی با آدیداس خواهد بود و این زمینه هم به عنوان اقدام دیگری در راستای ارتقای منزلت تیم ملی فراهم شده است.

برای تیم ملی اتوبوس اختصاصی پیش بینی شده است

مشاور رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد: در اقدامی دیگر فدراسیون و سازمان تیم های ملی با کمک شرکت فناپ، اولین اتوبوس اختصاصی بازیکنان تیم ملی را رونمایی کرد. این اتوبوس به طور موقت آماده سازی شده و در اختیار تیم های ملی خواهد بود و از هم اکنون نیز سفارش یک اتوبوس VVIP سه موتوره با امکانات ویژه توسط شرکت فناپ و سامانه 9090 به عنوان اسپانسرهای تیم ملی و با هماهنگی فدراسیون در حال آماده سازی است که زمان تحویل 6 ماهه را اعلام نموده اند.

با حمایت اسپانسر تیم ملی، بلیت ملاقات ایران مقابل قطر برای مردم رایگان خواهد بود

وی در مورد برنامه ها و اقدامات پیش بینی شده برای روز پنج شنبه گفت: تجهیز جایگاه های طبقه دوم استادیوم آزادی و ترمیم چمن از اقداماتی است که در راستای تکریم مردم و طرفداران می توان به آنها اشاره نمود. با تأمین هزینه بلیط توسط اسپانسر تیم ملی و خریداری کلیه بلیت ها توسط اسپانسر، حضور مردم در استادیوم رایگان خواهد بود.

همچنین روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ و امور فرهنگی فدراسیون و جمعیت حامیان طرفدار، برنامه های ویژه ای برای روز بازی از چهار ساعت قبل از مسابقه تدارک دیده اند و در راستای تشویق و حمایت تیم ملی نیز جلسات سازماندهی و هماهنگی با لیدرها و سرمشوقین استادیوم آزادی از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام شده و تدارکات لازم دیده شده است.

ضمن اینکه با مشارکت باشگاه های پرطرفدار ما در استان های کشور مثل تراکتورسازی تبریز، فولاد خوزستان، ماشین سازی، نفت آبادان، خونه به خونه، تیم فوتبال مشهد، پدیده، سپاهان، ذوب آهن و تیم فوتبال کرمان و دیگر باشگاه ها شاهد حضور گروه های موسیقی با گویش های مختلف از نقاط مختلف ایران خواهیم بود. همچنین روابط عمومی فدراسیون هم در راستای پوشش رسانه ای با قدرت کوشش خود را انجام می دهد.

به همین دلیل کمیته سازماندهی محلی (LOC) با مدیریت دکتر اسدی دبیرکل فدراسیون، کلیه سازماندهی ها اعم از امور اجرایی، اداری، تشریفات، پزشکی، امنیتی، انتظامی و غیره را نیز پیش بینی نموده است. جا دارد از عوامل استادیوم آزادی، نیروی انتظامی، اورژانس، یگان ویژه، استانداری و فرمانداری تهران، آتش نشانی، اتوبوسرانی و مترو، عوامل امنیتی و نیروی انتظامی و ... نیز صمیمانه سپاسگزاری گردد.

برای حضور قدرتمند تیم ملی در اولین ملاقات خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی، همه مردم متحد بودند و این قابل ستایش است

ساکت اعلام کرد: در حال حاضر اهمیت عمومی برای حمایت از تیم ملی از روز پنج شنبه در استادیوم آزادی محقق خواهد شد و همان طور که حضور گرم آقای جهانگیری در استادیوم آزادی و همچنین وزیر محترم - آقای گودرزی و معاونین ایشان این حمایت رو عینیت بخشیده است، پیش از این نیز شرکت توسعه و تجهیز، دکتر مدبر و طباطبایی، مدیر استادیوم آزادی و همکارانش در بخش های مهندسی این حمایت را به طور جدی فراهم کردند. این در حالی است که سازمان تیم های ملی از حمایت شرکت فناپ و مسئولان همراه اول از تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می نماید.

همچنین رسانه ملی و صدا و سیما چه در بخش تلویزیون و چه در بخش رادیو با برنامه ریزی کاملی در راستای حمایت همه جانبه شان، زمینه حضور جدی را برای مشارکت همه مردم فراهم کردند و برنامه 90 نیز با تدارک گزارش ها و برنامه ویژه ای در دوشنبه هفته گذشته، بستر بسیار ارزشمندی را ایجاد کرد که صمیمانه از رسانه ملی و برنامه نود و دیگر بخش های رادیو و تلویزیون تشکر می کنیم.

خبرگزاری ها، مطبوعات، خبرنگاران، عکاسان و کلیه اهالی رسانه که در این مدت با پردازش بسیار ارزنده و تحمل مسائل و سختی ها ما را کمک کردند نیز قابل ستایش و تقدیر هستند. جا دارد تا از همه پیشکسوتان، مربیان و کسانی که در این مدت با حضورشان در کنار تمرینات تیم ملی و مصاحبه هایشان بستر روانی مناسبی فراهم کردند، تشکر کنیم و در این میان حضور علی پروین را نیز ارج می نهیم.

برای اعزام تیم ملی به چین تدارکات لازم انجام شده و تیم پزشکی قدرتمندی بازیکنان را زیر نظر خواهند داشت

مشاور رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تأکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده، یک نفر از کادر تیم ملی، چهار روز زودتر به چین می رود تا اقدامات مربوطه برای تدارک لازم و استقرار مناسب و برنامه های تمرینی تیم را فراهم کند. خوشبختانه با بهبود آقای افشین پیروانی و پشت سرگذاشتن دوران نقاهت بعد از انجام عمل پزشکی، ایشان هم در کنار تیم وظایف خودشان را انجام خواهند داد.

در رابطه با مسائل پزشکی، کادر پزشکی قوی تیم ملی تک تک بازیکنان را از ابتدا در نظر داشتند. تست های ویژه ای نیز قبل از اردوی ایتالیا به صورت ویژه در بیمارستان افشار انجام شده و در ادامه نیز اقدامات ویژه ای برای پوشش تیم ملی توسط تیم پرکوشش پزشکی تدبیر شده است.

مردم و طرفداران یار شماره یک و نَه یار شماره دوازده تیم ملی خواهند بود

رئیس سازمان تیم های ملی شروع جام جهانی را برای فوتبال کشورمان از پنج شنبه دانست و گفت: این حمایت، نقطه پیوند ملی برای حمایت از تیم ملی است. بازیکنان تیم ملی همانند سربازان پاک باخته وطن همه ظرفیت های خودشان را به کار خواهند گرفت. با توکل به خدای بزرگ، با تکریم روح شهیدان ایران اسلامی و به افتخار ایران بزرگ، پنج شنبه ای سراسر شور و حماسه و فرهنگ و اخلاق و جوانمردی و توأم با حمایت کوبنده از تیم ملی فراهم خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1085

به "ساکت: تیم ملی از امروز آدیداس پوش می گردد، بازیکنان با هواپیمای اختصاصی به چین می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساکت: تیم ملی از امروز آدیداس پوش می گردد، بازیکنان با هواپیمای اختصاصی به چین می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید