فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396

به گزارش تور ارمنستان ارزان، فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج سنبله (Virgo)

فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396

فروردین

امروز یکی از همکارانتان با پرسیدن سوالی، ایده ها و افکاری که در ذهن داشتید را به چالش کشیده است اگر کمی به خودتان فرصت دهید می بینید که چه ایده های خوبی به ذهن تان می رسد. در این شرایط تنها اعتماد به نفس بالاست که می تواند یاری حال تان باشد. از زود تصمیم دریافت نیز بپرهیزید زیرا ممکن است پشیمانی به سراغ تان آید. امروز عصر زمان مناسبی برای یک قرار عاشقانه با شریک زندگی تان است. کافه یا رستوران هایی با فضای باز پیشنهاد ما به شما در چنین روزی می باشند .

اردیبهشت

امروز از اخبار مطلع می شوید که بسیار برایتان غیر منتظره است. شاید در ابتدا احساس کنید که این اطلاعات ارزش چندانی برایتان ندارند اما هر چه بیشتر می گذرد، اهمیت اش نیز برایتان بیشتر می گردد. در این شرایط تا می توانید دامنه ارتباطات خود را گسترش دهید. در حین همین ارتباطات است که فرصتی برایتان فراهم می گردد که نه تنها به خواسته دل خود می رسید بلکه احتیاجهای دیگران را هم تا حدودی براورده خواهید کرد. حرف های دیگران را بشنوید و زاویه دید آنها را درک نکنید تا افق های وسیع تری پیش رویتان باز گردد .

خرداد

امروز کار خودتان را انجام دهید و کاری به کار دیگران نداشته باشید. احتمالا افرادی از شما می خواهند تا در بحثی وارد شوید و نظر دهید اما در این شرایط بهترین کار این است که عقب بنشینید و تنها نظاره گر باشید. یک حرف اشتباه ممکن است اعتماد آنها را نسبت به شما سلب کند. شما فرد کمال گرایی هستید اما این را هم بدانید که تنها کسی که می توانید تمام و کمال کنترل امور را به دست گیرید، خودتان هستید. پس به خودتان اعتماد داشته باشید. به زودی به مراسمی دعوت می شوید، سعی کنید در آنجا خودی نشان دهید تا اوضاع به نفع تان تغییر کند .

تیر

امروز و چند روز آینده اطرافیانتان با حرف های شما مخالفت نموده و نظری، بر عکس نظر شما را دارند. البته این موضوع کمی شما را دلگیر نموده است طوری که احساس تنهایی می کنید. خودتان را برای یک جرو بحث آماده کنید. کلید موفقیت شما در چنین روزی سازش با دیگران است. تنها در این شرایط است که بهترین راه چاره ها برایتان فراهم می شوند. اما یادتان باشد که بهترین راه چاره نه حرف شما و نه حرف طرف مقابل تان است بلکه شما با هم باید به یک نتیجه مشترک و مناسب برسید. امروز بیشتر از روزهای دیگر به خانواده تان توجه کنید زیرا محتاج محبت شما هستند .

مرداد

امروز به طور ناگهانی در معرض اطلاعات زیادی قرار می گیرید که نمی دانید چه کار باید بکنید. برای درک آنها نه تنها گوشهایتان بلکه باید چشمها و قلب تان هم کاملا به کار گیرید. به علاوه، قبل از هر تصمیم گیری و قضاوتی، خوب فکر کنید. اگر می خواهید تصمیمی را بدون فکر بگیرید، اصلا بهتر است که آنها را نگیرید اخیرا فردی را از خود ناراحت نموده اید، هر چه سریع تر دوباره دل او را به دست آورید وگرنه برای همواره او را از دست خواهید داد .

شهریور

در همین چند روز آینده شرایط سفری کوچک فراهم خواهد شد حتی اگر دلیلی برای رفتن نمی بینید، بهتر است به این سفر بروید و در آن تمام درگیری های ذهنی تان را دور بریزید و تنها لذت اش را ببرید. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال زمان آن است که خودتان را از تمام ماجراهایی که اطراف تان رخ داده دور کنید. به فکر آن هستید که یک تغییری به زندگی تان بدهید، این تغییر به یاری یکی از دوستان تان صورت می گیرد اما بهتر است قدم های اول تان را بعد از مسافرت بردارید .

مهر

امروز خودتان هم نمی دانید که چرا انقدر بدون تمرکز هستید. اطلاعات مهمی را فراموش نموده اید اما نگران نباشید، دوباره همه چیز را به یاد خواهید آورد. حال زمان آن است که به ذهن تان کمی استراحت دهید. امروز یکی از دوستان تان نزد شما می آید تا با شما حرف بزند. حتی اگر با حرف های او مخالفید، بهتر است سکوت کنید و تنها گوش دهید. در واقع او برای نصیحت نمی آید، بلکه تمام آنچه بدان احتیاج دارد، دو گوش شنواست .

آبان

امروز از آن روزهایی است که می توانید همه چیز را به خوبی درک کنید. مدت هاست که به فکر تغییرات عظیمی هستید، با قدرتی که امروز دارید، این کار شدنی است و ایده هایتان به بهترین نحو عملی خواهد شد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر امروز دیدید که دیگران روحیه سازگاری ندارد و با شما مدام مخالفت می نمایند، نظرات خود را آزادانه بیان کنید. به زودی دوستی که علاقه زیادی به او دارید، خبر خوشی را به شما خواهد رساند که ارزش یک جشن عظیم را دارد .

آذر

امروز احساسی به شما دست داده که همه چیز را تیره و تار می بینید. حل کردن مسائل به نظرتان فوق العاده سخت شده است. با دیگران صحبت می کنید اما ذهن تان جای دیگری سیر می نماید. اگر در مکالمه هایی که پیش رو دارید نظرتان کاملا متفاوت با دیگران بود، هیچ عیبی ندارد. واجب نیست که شما هم همرنگ آنها شوید. نظرات خود را با اعتماد به نفس بالا اعلام کنید. عشق زندگی تان حرفی در دلش مانده و به دنبال فرصتی برای بیان است. سعی کنید این شرایط را برای او فراهم کنید .

دی

امروز به دلیل اینکه ذهنتان بسیار پویاست می توانید کارهایی را که قبلا در ذهنتان تحلیل نموده بودید انجام دهید. اخیرا کمی بی حوصله شده اید و زمان خود را به بطالت و انجام کارهای متفرقه اما بدون نتیجه و فایده می گذرانید، بد نیست برای زندگی خود یک برنامه ای تعیین ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. از حاشیه بپرهیزید و مستقیم به سراغ آنجه برایتان اهمیت بیشتری دارد، بروید. در فعالیت هایی شرکت کنید که مغز تان را فعال تر می نماید. به خود و توانایی هایتان تحت هیچ شرایطی شک نکنید .

بهمن

امروز یکی از مسائل عظیمی که چندین ماه است شما را درگیر نموده بود برطرف خواهد شد. این خبر آنقدر برایتان خوشایند است که دوست دارید تمام روز را در بیرون از خانه و با دوستان تان بگذرانید و این حس مثبت را به آنها هم انتقال دهید. فقط مراقت باشید زیرا در میان اطرافیان تان افراد حسودی نیز وجود دارند که ممکن است از شنیدن حرف های شما راضی نشوند. پس احساسات تان را پیش هر کسی بروز ندهید .

اسفند

امروز از آن روزهای شلوغ است و شما نمی توانید افرادی را که با آنها سروکار دارید، پیدا کنید. به همین دلیل ممکن است بعضی از کارهایتان به تعویق بیافتد. اما نگران نباشید زیرا مسئله ای برایتان ایجاد نخواهد کرد. چند وقتی است استرس دارید اما دلیلش را نمی دانید. شاید این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. اگر خاطره ای تلخ از گذشته هنوز آزارتان می دهد، بهتر است به جای نادیده دریافت، آن را برای خودتان حل کنید. خانواده محرم شماست. بد نیست حرف های دلتان را پیش آنها بزنید و در صورت احتیاج از آنها مشورت بگیرید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1669

به "فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 3 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید