فوتبال دنیا، بلز ماتویدی: کیلیان امباپه تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلا را دارد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، فوتبال دنیا - بلز ماتویدی اطمینان دارد کیلیان امباپه در آینده ای نه چندان دور توپ طلا را از آن خود خواهد نمود.

فوتبال دنیا، بلز ماتویدی: کیلیان امباپه تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلا را دارد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، بلز ماتویدی بر این باور است که هم تیمی 19 ساله اش تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلای فرانس فوتبال را دارد. او در این باره به تور ارمنستان ارزان گفت: امباپه همین سال جاری هم نامش در بین نامزدهای کسب توپ طلا است و می تواند به این عنوان برسد. کیلیان علیرغم اینکه جوان است، اما نشان داده که بازیکن فوق العاده ای است. عملکرد او در زمین بسیار تأثیرگذار است و ما این را در تمرینات هم می بینیم.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام بازیکن فرانسوی شایسته کسب توپ طلاست؟ گفت: از اینکه در تیم ملی فرانسه با امباپه هم تیمی هستم، خیلی خوشحالم، اما نمی توانم بگویم که چه کسی شایسته کسب توپ طلاست. (با خنده) نمی خواهم در تیم دشمن برای خودم بتراشم. امیدوارم بهترین بازیکن این عنوان را کسب کند، اما امباپه تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلا را دارد، حالا چه سال جاری یا در آینده.

هافبک یوونتوسی تیم ملی فرانسه همچنین درباره دیگر کاندیدای فرانسوی کسب عنوان توپ طلا اعلام کرد: واران قهرمانی در جام دنیای را تجربه نموده است و با شایستگی نامزد کسب جایزه توپ طلا شده است. در حال حاضر رافائل یکی از بهترین مدافعان حال حاضر دنیا است و اگر به عملکرد چند فصل پیش او نگاه کنیم، شاید بتوان گفت که او بهترین مدافع دنیا است. واران دوران حرفه ای فوق العاده ای داشته است. او هنوز جوان است و جام های زیادی کسب نموده و همچنان می تواند قهرمانی های بیشتری را به خصوص با تیم ملی فرانسه تجربه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 136

به "فوتبال دنیا، بلز ماتویدی: کیلیان امباپه تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلا را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، بلز ماتویدی: کیلیان امباپه تمامی ویژگی های لازم برای کسب توپ طلا را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید