معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل ها برای روز پدر

به گزارش تور ارمنستان ارزان، درست از لحظه تولد تا زمانی که اولین قدم ها را به سمت آینده برمی دارید، چشم هایی عاشق و فداکار قدم های شما را بدرقه می نماید.

معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل ها برای روز پدر

در روز پدر، زمان آن می رسد که با انتخاب گل برای روز پدر، تمام عشق پنهان خود را ابراز کنید. البته این روز با شکوه، روز تمام مردان این سرزمین است. پس با انتخاب گل برای روز مرد از میان گل های مناسب می توانید قلب هر انسانی را به تپش درآورید. در ادامه این مطلب با 11 گل روز پدر آشنا می شوید که می توانید از میان آن ها گل مناسب را انتخاب و تقدیم کنید.

ایده برای هدیه روز پدر

پدر، هدیه ای بسیار ارزشمند است تا روز و شب های سخت را پشت سربگذاریم. در تمام سردرگمی ها و گرفتاری های روزمره، پدر همچون یک قطب نما است که درست زمانی که همه چیز گمراه کننده است، مسیر درست را به ما نشان می دهد. پدر همچون یک لباس ضدگلوله است، که از بچه ها خود در برابر تمام ضربه هایی که از طبیعت به آن وارد می گردد محافظت می نماید.

به پاس تمام سختی هایی که پدران برای دم و بازدم ما کشیده اند، باید قدردان باشیم و قدمی برای جبران برداریم. گل برای روز پدر، می تواند انتخابی شادی بخش باشد. پس از میان گل های مناسب هدیه برای مرد، گلی زیبا را انتخاب کنید و هدیه دهید.

کیفیت، اصلی فراموش نشدنی در خرید گل است؛ به همین خاطر بهتر است، گل یا هدیه مد نظر خود را در گل فروشی آنلاین vipshop.flowers مشاهده کنید و از قیمت باکس گل مردانه آگاه شوید و سپس اقدام به خرید کنید. بعلاوه تهیه باکس، دسته یا سبد گل برای روز پدر، احتیاجمند یک کیفیت مثال زدنی است تا هدیه شما ارزنده و خاص باشد.

 1. ارکیده؛ گلی از سرزمین عشق

همه آدم ها به این گل زیبا و سرشار از احساسات، علاقه مند هستند. انتخاب این گل برای روز پدر، هدیه ای سرشار از عشق و احساس است.

ارکیده رنگ های متفاوتی دارد که هر رنگ از این گیاه نماد و احساس خاصی را می تواند در این روز باشکوه منتقل کند. به عنوان مثال؛

 • ارکیده قرمز: نماد عشق و دوست داشتن است.
 • ارکیده صورتی: نشان دهنده احترام بی نهایت شما در این روز پربرکت است.
 • ارکیده صورتی: محبت واقعی را نشان می دهد.

ارکیده همانطور که می دانید گلی اشرافی است، که می توانید آن را به عنوان گلدانی پر از احساس یا باکس گل لاکچری برای روز پدر هدیه دهید.

 1. رز قرمز؛ هدیه ای برای یک عشق واقعی

اگر برگردیم به سال ها قبل، روزی که به جهان آمدید، پدر اولین کسی بود که از میان شیشه ها، تصویر زیبای شما را دیدن کرد و عشقی بی کرانش را نثار شما کرد.

حالا درست در روز پدر زمان آن رسیده که با شاخه گلی از عشق، این روز مقدس را جشن بگیرید. البته خالی از لطف نیست که بدانید، گل رز قرمز یک نماد جهانی برای روز پدر است به همین خاطر، این گل برای روز مرد، بسیار مناسب است.

عکس گل برای تبریک روز مرد، آن هم گل رز که با عصاره عشق و علاقه است

 1. آنتوریوم؛ گل های مناسب روز پدر با طعم عشق و محبت

آنتوریوم را می توانید به صورت شاخه بریده یا گلدانی برای روز پدر به ارمغان ببرید.

اما قبل از خرید بهتر است به این نکته دقت داشته باشید، که علاقه پدر شما به کدام جهت گرایش دارد، دسته گل برای روز مرد یا گلدانی از آنتوریوم های سرخ و دلربا؟

انتخاب کمی سخت است، اما نتیجه کار شیرین و دلچسب است. البته آنتوریوم شاخه بریده، طول عمر زیادی دارد و مدت ها عشق را در خانه تزریق می نماید.

 1. آفتابرگردان؛ انعکاسی از خورشید روی زمین

گل برای روز پدر، اگر آفتابگردان باشد، هدیه ای بی نظیر و پر از احساس است. ممکن است این باور اشتباه در میان بسیاری از افراد جا افتاده باشد که گل شاخه بریده انتخابی مناسب و شاد کننده نیست.

اما تنها کافی است یک مرتبه امتحانش کنید، تا ذوق درون چشم های پدران، چراغ تاریک هر خانه ای را روشن کند.

گل آفتابرگردان نماد و معانی مختلفی دارد که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید:

 • شادی
 • احترام
 • ستایش
 • گرما
 • مهر و محبت

تمام این احساس خوب را به همراه باکس گل پدر، هدیه دهید تا این عشق در جریان بماند.

 1. داوودی؛ گلی وفادار با پیشینه ای کهن

گل داوودی انتخابی زیبا است، این هدیه برای مردها خاطره ای فراموش نشدنی است و احساسی از عشق را در زندگی انسان جاری می نماید.

گل داوودی، نماد های بسیاری دارد، از جمله؛ عشق، صمیمیت، خلوص و ... . باکس گل مردانه پر از گل های داوودی دل هر فردی را از این همه زیبایی به لرزه می اندازد.

 1. ژربرا؛ هدیه ای خاص برای روز مرد

دسته گلی را تصور کنید پر از گل ژربرا است. زیبایی، رنگ و عطر خوش اش هر چشمی را به آن خیره می نماید. یکی از دلایل محبوبیت این گیاه، عمر طولانی است.

گونه شاخه بریده این گیاه به دلیل عمر طولانی و ماندگاری بسیار زیادی که دارد، انتخاب مناسبی برای هدیه دادن است.

بعلاوه یکی از نمادهای گل ژربرا، معصومیت و پاکی در خانواده است. به همین خاطر این گل برای روز پدر، بسیار کاربردی است.

 1. بابونه؛ دسته گل برای پدر با عطر عشق

بابونه نمادهای بسیار زیادی دارد و برای تبریک روز پدر از طرف دختر یا پسر مناسب است. یکی از نمادهای این گل زیبا، قدردانی به دلیل تحمل سختی ها است. درواقع با خرید و هدیه دادن این گل زیبا، در روز پدر، خاطره ای خوش را در سینه ثبت می کنید.

 1. اسپاتی فیلوم؛ سوسن صلح کادو روز مرد

این گل زیبا، نگهداری سختی ندارد به همین خاطر می تواند گزینه خوبی برای گل روز پدر باشد. در زمینه نگهداری این گیاه نگران نباشید، محیطی چون؛ خانه، محل کار، اتاق خواب و ... برای نگهداری از این گل زیبا بسیار مناسب است.

بعلاوه گل اسپاتی فیلوم، نماد صلح، آرامش، امید و ... است. به همین خاطر برای کادو روز پدر این گیاه بسیار مفید و کاربردی است.

 1. ساکولنت ها؛ گیاهی راسخ همچون پدران جسور

ساکولنت ها، گیاهانی راسخ و محکم هستند، درواقع ساکولنت گیاهی نامیرا است که بسیار مقاومت بالایی دارد. این گیاه برای پدرانی که مشغله کاری بسیار زیادی دارند مناسب است، زیرا نگهداری بسیار آسانی دارد و احتیاج به مراقبت 24 ساعته ندارد.

این گیاه نمادهای مختنلفی دارد که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید:

 • ثروت
 • شانس
 • وفاداری
 • مقاومت

این گل برای قدردانی روز پدر بسیار مناسب و کاربردی است؛ به همین خاطر این گیاه را در فهرست گزینه های خود قرار دهید.

 1. تراریوم؛ گیاهی پر از اعجاب

تراریوم، گیاهی زیبا و پر از اسرار رازآلود است. این گیاه جنگل را در ابعاد کوچکتری روی میز کار یا در خانه به تصویر می کشد. با هدیه دادن این گل برای روز پدر، درواقع شما گوشه ای از طبیعت را برای او خریده اید.

نکته مهم دیگری که در خصوص این گیاه وجود دارد، نگهداری آسان است؛ به همین خاطر اگر مخاطب شما فردی پر مشغله یا دائم در سفر است، حتما تراریوم را برای هدیه دادن انتخاب کنید.

 1. مرغ بهشتی؛ گل هایی با شکوفه های رنگارنگ

سبد گل برای تبریک روز پدر، اگر پر از گل های مرغ بهشتی باشد، بسیار مجذوب کننده و لاکچری است. گل برای پدر، با استفاده از این گیاه حس و حالی دیدنیی هدیه می دهد.

گل پرنده بهشتی، شبیه به پرنده ای آزاد و رها است که بسیار حس و حال خوبی را به دیگران هدیه می دهد. یکی از نمادهای این گل زیبا، شادی و بهشت است که می تواند هدیه ای ارزنده و ارزشمند برای پدران پر عشق و محبت باشد.

گل استرلیتزیا، بسیار لاکچری و خاص است

جمع بندی

گل برای روز پدر، لبخند را بر لبان و شوق را در قلب او تازه می نماید. اما بهتر است برای خرید و انتخاب گل روز پدر عجله نکنید و از میان طرح و نقش های مختلف گونه ای را انتخاب کنید که نماد و معنای خوبی داشته باشد و هم احساس و حس شما را بتواند منتقل کند. با مراجعه به گل فروشی vipshop.flowers می توانید انواع گل های مناسب روز پدر را مشاهده و از بین آن ها گل مورد نظر خود را بخرید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2549

به "معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل ها برای روز پدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 11 تا از پرطرفدارترین گل ها برای روز پدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید