مقاله: ساخت کاردستی با درب نوشابه فلزی، معرفی دو ایده خلاقانه

به گزارش تور ارمنستان ارزان، اگر تعداد زیادی بطری درب نوشابه دارید و یا اینکه به دنبال طرحی پیچیده و جذاب تر از جاسوئیچی هستید، این ایده برای شما بسیار مناسب است. لوازمی که برای ساخت این کاردستی با درب نوشابه فلزی دارید به توضیح زیر هستند:

مقاله: ساخت کاردستی با درب نوشابه فلزی، معرفی دو ایده خلاقانه

کار آلبوم کاردستی با درب نوشابه فلزی تمام است. مرحله آخر نصب درب های آهنربا دار روی سطوح فلزی خانه است. برای نصب آهنربا معمولا درب یخچال بهترین گزینه است. ترتیب قرار گیری درب های فلزی هم به سلیقه شما بستگی دارد، می توانید از اشکال هندسی مختلف برای چینش عکس ها کنار هم استفده کنید.

قطر درب نوشابه فقط 2.5 سانت است، بنابراین هر طرحی که انتخاب می کنید باید در این فضای 2.5 سانتی جا بگیرد. برای درست کردن این کاردستی با درب نوشابه فلزی به لوازم زیر احتیاج دارید:

ابتدا با با یاری انبر پانچ یک سوراخ دو میلی متری از کنار درب فلزی نوشابه ایجاد کنید. حاشیه درب فلزی ضخامت زیادی ندارد و به همین خاطر می توانید با وسیله دیگر بغیر از انبر پانچ نیز سوراخی به قطر یک تا دو میل درون درب ایجاد کنید.

پس از چسباندن عکس ها، درب ها را برگردانید و پشت هر کدام یک عدد آهنربای دکمه ای نصب کنید. بجای آهنربا، می توانید از پونز نیز بهره ببرید. البته پونز فقط برای نصب روی تابلوی اعلانات مناسب است. برای این کار کافی است سر پونز را به پشت درب بطری بچسبانید و اجازه دهید تا چسب کاملا خشک گردد. پس از خشک شدن درب های پونز دار را روی تابلو بچسبانید.

منبع مقاله: ساخت کاردستی با درب نوشابه فلزی، معرفی دو ایده خلاقانه

انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2259

به "مقاله: ساخت کاردستی با درب نوشابه فلزی، معرفی دو ایده خلاقانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساخت کاردستی با درب نوشابه فلزی، معرفی دو ایده خلاقانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید