موزه ریپلی پاتایا

موزه ریپلی پاتایا، یکی از جاذبه‌های سرگرم کننده تور پاتایا برای بازدید با خانواده است. این موزه در طبقه سوم مرکز خرید رویال گاردن در مرکز پاتایا قرار گرفته و مجموعه ای از اشیاء عجیب و غریب از گوشه کنار جهان را به معرض نمایش گذاشته است.

موزه ریپلی پاتایا

داستان زندگی ریپلی با عنوان باور نکردنی در مجموعه های مختلف در داخل موزه است. ریپلی یک هنرمند خود آموخته است که جهان سفر کرد و تمام عجایبی که او در طول راه شاهد بوده است مستند شده است. او با شور زندگی طولانی برای سفر و ماجراهایی در بسیاری از نقاط جهان فرود آمد ، چه اروپا، امریکا مرکزی، جنوبی، امریکا و آسیا.

بیش از300 نمایشگاه در داخل 10 گالری با الهام از کتاب رابرت لروی ریپلی به همین نام، باور می کنی یا نه ریپلی ! طراحی شده. خطای چشم، ابزار شکنجه ی ابتدایی مثلا ماسک های ساخته شده از پوست انسان، انسانی با چهار چشم، اسبی با سه پا، ماکت کشتی تایتانیک که از میلیون ها چوب کبریت ساخته شده.. نمایشگاه ها تعجب آور ، تکان دهنده و خیره کننده هستند و موزه ریپلی، به شما اشیاء و مردمی را نشان خواهد داد که به شما ثابت می‌کنند واقعیت می تواند عجیب تر از تخیل باشد. علاوه بر موزه ، در اینجا سواری های سرگرم کننده ، موزه مجسمه سازی، سینما 12 بعدی و بالن سواری محبوب در آسمان که بهترین چشم انداز ها را برای بازدید گردشگران تور تایلند مهیا کرده است.

سفرهای ماجراجویی و عجیب و کنجکاوانه او بعدها در سری کارتون هایی تحت عنوان “باور کنید یا نه!“، در تلویزیون پخش شد. اوج کار او ، در سری کارتون هایی در حدود 80 میلیون بینده داشته است . این موزه همه روزه از ساعت 11 صبح تا 11 شب بر روی عموم باز است. هزینه ی ورودیه آن 480 بات برای بزرگسالان و 380 بات برای کودکان می‌باشد.

انتشار: بروزرسانی: 15 اسفند 1397 شناسه مطلب: 41

به "موزه ریپلی پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ریپلی پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید