واکنش IMDB به کمپین علیه فیلم فرهادی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سایت IMDB که یک محیط تخصصی برای دادن رای و انتشار نقد کاربران به فیلم هاست، طی هفته گذشته شاهد اقدام عجیبی از سوی گروهی از کاربران بود که تصمیم گرفتند به دلایلی غیرسینمایی، به طور همزمان به فیلم اصغر فرهادی کمترین امتیاز ممکن را بدهند. همین باعث شد تا IMDB، امکان دادن امتیاز به قهرمان را فعلا مسدود کند.

واکنش IMDB به کمپین علیه فیلم فرهادی

به گزارش سینما دیلی، این در حالی است که پس از اکران قهرمان در جشنواره کن، امکان امتیاز دادن برای کاربران سایت IMDB باز شده بود و تا سرانجام جشنواره کن فیلم فرهادی امتیاز بالایی در این سایت داشت. اما پس این جشنواره اتفاقات دیگری رقم خورد و IMDB بخش امتیاز کاربران این فیلم را فعلا غیرفعال نموده و حتی امتیاز این فیلم را نمایش نمی دهد.

این غیرفعال کردن امتیازدهی در سایت IMDB، در زمان فعالیت های غیرعادی کاربران یا حملات سایبری به این سایت صورت می گیرد و احتمالا تا آغاز اکران فیلم فرهادی این بخش بسته باشد.

گفتنی است که طی چند روز گذشته و بعد از اختتامیه جشنواره کن، قهرمان نمایش تازه ای نداشته. با این حال، طی همین چند روز حدود 900 نفر به یکباره به فیلم اصغر فرهادی، امتیاز 1 (کمترین امتیاز ممکن در IMDB) را داده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2084

به "واکنش IMDB به کمپین علیه فیلم فرهادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش IMDB به کمپین علیه فیلم فرهادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید