پرتغال، دسامبر آینده میزبان رهبران صنعت سفر و گردشگری خواهد بود

به گزارش تور ارمنستان ارزان، جایزه جهانی سفر، سال جاری 25 ساله می گردد. سال جاری برای اولین بار در طی عمر 25 ساله آن، این مراسم در لیسبون برگزار خواهد شد.

پرتغال، دسامبر آینده میزبان رهبران صنعت سفر و گردشگری خواهد بود

لیسبون، مرکز پرتغال، با میزبانی مهم ترین مراسم سال برای اهالی صنعت سفر و جهانگردی، جایگاه خود را به عنوان یک مقصد جهانگرد در سطح جهانی تقویت می نماید.

مراسم فینال بزرگ گالا 2018 (Grand Final Gala Ceremony 2018) برای اهدای جوایز جهانی سفر (World Travel Awards) و با حضور سران، سیاست گذاران و اینفلوئنسرهای تاثیرگذار در صنعت سفر، اول دسامبر 2018 در بنای تاریخی پاسیو دا گیل (Patio da Gale) برگزار می گردد. این مراسم، نقطه خاتمه تور بزرگ جایزه جهانی سفر 2018 (WTA Grand Tour 2018) است که هر سال با هدف شناسایی رجحانن سازمان های سفر و جهانگردی جهان انجام می گردد و برندگان 6 مراسم منطقه ای WTA را که برای کسب عناوین جهانی رقابتی تنگاتنگ را تجربه می نمایند، معرفی می نماید.

WTA سال جاری بیست و پنجمین سالگی خود را جشن می گیرد و این مراسم را قرار است در لیسبون، مرکز پرتغال، برگزار کند. گراهام کوک، بنیان گذار و رئیس WTA با اعلام این خبر، گفت:

مفتخرم که شهر باشکوه لیسبون، بیست و پنجمین سالگرد شکوه و رجحان خواهی WTA در صنعت سفر را برگزار می نماید. مرکز پرتغال، با کوچه های سنگفرش شده، ساختمان های تاریخی و تپه های سینمایی خود، میراث سنتی را به طرزی مجذوب کننده با مدرنیسم درهم آمیخته است تا یکی از زیباترین شهرهای جهان را شکل بدهد.

بنای تاریخی پاسیو دا گیل که در ضلع غربی میدان تریرو دو پاکو (Terreiro do Paco) نهاده شده است، برای شروع رنسانس لیسبون به عنوان مقصدی برای برگزاری رویدادهای جهانی پیش قدم شده است. با توجه به اهمیت این میدان و این ساختمان در تاریخ هزار رنگ لیسبون، این بنا ضمن حفظ جزئیات معماری آن در سال 2010 مورد بازسازی نهاده شد.

پائولا اولیویرا، مدیر اجرایی Turismo de Lisboa گفت:

مفتخریم که در شهر خود میزبان کارشناسانی از سرتاسر جهان هستیم. ما این مراسم در قلب لیسبون تاریخی برگزار می کنیم تا مهمانان مان، اوقاتی خوش را تجربه نمایند.

WTA، سال جاری جشن هایی را در شهرهای رأس الخیمه (امارات متحده عربی)، آتن (یونان)، هنگ کنگ، گوایاکیل (اکوادور)، جامائیکا و دوربان (آفریقای جنوبی)، به عنوان بخشی از تور بزرگ 2018 خود برگزار کرد و قرار است که برندگان آن مراسم ها را در فینال بزرگ لیسبون معرفی کند.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2352

به "پرتغال، دسامبر آینده میزبان رهبران صنعت سفر و گردشگری خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرتغال، دسامبر آینده میزبان رهبران صنعت سفر و گردشگری خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید