اخبار صنعت

خبرنگاران صادرات چای ایرانی به 12 کشور جهان

تهران- خبرنگاران- سخنگوی گمرک گفت: چای ایرانی طی سه ماهه اول سال جاری به 12 کشور جهان صادر شده است که از حیث وزنی بالغ بر 575 تن و از حیث ارزش 493 هزار و 785 دلار برآورد می شود.

25 شهریور 1399

دژپسند: استقراض از بانک مرکزی توهم است

وزیر امور مالی و دارایی درباره نحوه تأمین مالی بودجه امسال تاکید کرد: دولت تا کنون بدون استقراض، تمام تعهدات مالی خود را پرداخت کرده و امسال نیز برنامه جدی در این زمینه دارد.

17 شهریور 1399

انتقاد شدید شرودر از تحریم های آمریکا علیه نورد استریم 2

صدر اعظم سابق آلمان انتقاد شدیدی به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 وارد نموده و آن را اقدامی آگاهانه در راستای سرانجام شراکت دو سوی آتلانتیک دانست.

13 شهریور 1399

ورود نامحدود ارز به کشور مجاز شد

شورای عالی هماهنگی اقتصادی، ورود نامحدود ارز به کشور را مجاز و واردات طلا را از پرداخت عوارض قانونی و اقتصادیات بر ارزش افزوده، معاف کرد.

10 شهریور 1399

واشنگتن: با مداخله نظامی خارجی در لیبی مخالف هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز شنبه تاکید نمود که این کشور با مداخله نظامی در لیبی مخالف است.

10 شهریور 1399

خبرنگاران اتاق بازرگانی شیراز: فراوانی بخشنامه های بانکی صادرات را به تعطیلی می کشاند

شیراز- خبرنگاران- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: با توجه به تنگناهای ایجاد شده از تحریم ها و بیماری کرونا برای کشور، صدور بخشنامه های متعدد و تهدیدهای بانک مرکزی، قطعا صادرکنندگان ما را دچار مشکل و صادرات ما را به سمت و سوی تعطیلی...

9 شهریور 1399

افزایش 25 درصدی سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی

به گزارش خبرنگاران، هومن دمیرچی مدیر عملیات تاکسی آنلاین تپسی، ظهر پنج شنبه درباره چگونگی پیگیری های اجرا شده درباره افزایش سهمیه تاکسی های اینترنتی گفت: از آذر سال قبل که سهمیه بندی ها برای رانندگان تاکسی های اینترنتی آغاز شد، سهمیه آن ها را هفت لیتر...

6 شهریور 1399

خبرنگاران چند خبر کوتاه از خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- گازگرفتگی حین حفر چاه، جان باختن بر اثر سقوط از ارتفاع و معرفی گرانفروشان به تعزیرات حکومتی از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه در استان خراسان رضوی است.

6 شهریور 1399

خبرنگاران 600 خانوار در باغملک از شبکه گاز شهری بهره مند شدند

اهواز -خبرنگاران- معاون فرماندار باغملک گفت: با بهره برداری از یک طرح گازرسانی در این شهرستان در دومین روز از هفته دولت 600 خانوار از شبکه گاز شهری بهره مند شدند.

4 شهریور 1399

راه اندازی کمپ های گردشگری عشایری در دستور کار معاونت گردشگری کشور

معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، در حال پیگیری تدوین دستورالعمل راه اندازی کمپ های گردشگری عشایری است.

1 شهریور 1399

یونان خواهان توقف اقدامات ترکیه در مدیترانه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یونان از ترکیه خواسته است تا اقدامات خود در دریای مدیترانه شرقی را متوقف کند.

22 مرداد 1399

عراق، ائتلاف فتح: برخی ملاحظات درباره کاندیداها مانع تکمیل کابینه می شود

نماینده ائتلاف فتح در مجلس عراق با اشاره به ادامه مذاکرات درباره تصدی پست های وزارتی خالی ابراز داشت که برخی ملاحظات درباره کاندیداها مانع تکمیل کابینه می شود.

17 مرداد 1399

فولاد شارژ اقتصادی شد

بازیکنان و اعضای کادرفنی پیش از آغاز ادامه مسابقات لیگ برتر شارژ اقتصادی شدند.

16 مرداد 1399

اعطای 700 میلیاردی تسهیلات به شرکت های فناور و دانش بنیان

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان یزد گفت: این صندوق در سال گذشته حدود 700 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های فناور و دانش بنیان اعطا نموده است.

16 مرداد 1399

توسعه فناوری فیلم های گلخانه ای برای جذب بیشتر نور خورشید

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، تمام طیف نور خورشید برای فتوسنتز قابل استفاده نیست و بخشی از این طیف برای گیاهان مطلوب تر است. به تازگی فیلم حاوی نقاط کوانتومی به بازار عرضه شده است که در گلخانه ها به کار می رود. این فیلم بخش کم کاربرد...

15 مرداد 1399

خبرنگاران کرمانشاه باید به صندلی واقعی خود در گردشگری برسد

کرمانشاه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار کرمانشاه بااشاره به ظرفیت های گردشگری این استان گفت: باید یاری کنیم تا کرمانشاه به صندلی واقعی خود در گردشگری برسد.

5 مرداد 1399

100 جایگاه تک سکوی سوخت در تهران احداث می شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تعداد جایگاه های عرضه بنزین و سی ان جی در کشور را 6 هزار و 500 باب اظهار داشت و گفت: یکصد جایگاه تک سکوی سی ان جی و سوخت مایع به جایگاه های سوخت تهران اضافه می شود.

4 مرداد 1399

فیلم لحظه انفجار وحشتناک باتری یک موتورسیکلت

باتری یک موتورسیکلت در چین هنگام شارژ منفجر و آتش سوزی عظیمی ایجاد شد.

4 مرداد 1399

توسعه صنایع تبدیلی، شاه راه اقتصاد گردوی تویسرکان

تویسرکان، پایتخت گردوی ایران، گرچه از مرغوب ترین نوع این محصول در کشور و یکی از باکیفیت ترین گردوهای جهان برخوردار است اما همچنان از فقدان توسعه در بخش صنایع تبدیلی به عنوان که شاه راه درآمدزایی اقتصادی و بهره وری حداکثری، رنج می برد.

3 مرداد 1399

فوتبال شروع شود انفجار کرونا رخ می دهد، سازمان لیگ تجدیدنظر کند

حسن نصراصفهانی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برنامه فدراسیون فوتبال برای شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: ما نامه ای را به صورت مکتوب به سازمان لیگ فرستادیم و خواهش کردیم در تصمیمشان برای شروع لیگ تجدیدنظر کنند بخصوص الان که استان خوزستان...

3 مرداد 1399
تعداد: (232)