تور لحظه آخری تایلند: 8 مورد از تفریحات هیجان انگیز تایلند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، تفریحات هیجان انگیز در تایلند

تفریحات هیجان انگیز در تایلند به یک یا دو مورد ختم نمی شوند و به هر منطقه از این کشور سفر کنید می توانید از تفریحاتی خاص و منحصر به فرد مانند سقوط آزاد، زیپلاین، غارنوردی و قایق سواری لذت ببرید. این نکته را از قلم نیاندازید که قبل از انجام هر کدام از تفریحات عنوان شده آموزش های لازم به شما به وسیله مربیان با تجربه داده خواهد شد و دیگر هیچ گونه نگرانی در رابطه با مسائل احتمالی وجود نخواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند مورد از برترین تفریحات تایلند آشنا شوید.

تور لحظه آخری تایلند: 8 مورد از تفریحات هیجان انگیز تایلند

با تور لحظه آخری تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

سفر کردن برای هر کسی معنا و مفهوم معینی دارد به طوری که بعضی برای سپری کردن اوقات فراغت در کنار خانواده مکانی را برای سرگرمی انتخاب می نمایند و بعضی نیز در پی سرگرمیات هیجان انگیز و خاص در طول سفر می گردند. در مطلب امروز سایت خبرنگاران بر آن است که بعضی از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند را برای شما عزیزان معرفی کند تا در تور تایلند بتوانید از آن ها لذت برده و آدرنالین خون خود را بالا ببرید. در کشور تایلند تعداد سرگرمیات خاص و هیجان آور کم نیست، به هر منطقه ای از این کشور سفر کنید شاهد افرادی خواهید بود که مشغول سپری کردن اوقات فراغت خود هستند.

معرفی سرگرمیات

از جالب ترین سرگرمیات هیجان انگیز کشور تایلند می توان به سقوط آزاد، قایق سواری، زیپلاین، غارنوردی، غواصی، آبشار نوردی، جنگل نوردی، دوچرخه سواری و چندین مورد دیگر اشاره نمود. هر کدام از سرگرمیات عنوان شده از حال و هوای خاصی برخوردارند به طوری که با قرار گرفتن در شرایط آن ها آدرنالین خونتان افزایش خواهد یافت. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که سفر به تایلند را برای انجام سرگرمیات هیجان انگیز انتخاب کرده اید توصیه می کنیم تا سرانجام با ما همراه باشید تا بیشتر با آن ها آشنا شوید.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور گرجستان هم میتوانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور پر هوادار ، از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه است.

برای مشاهده قیمت تور گرجستان نیز می توانید به سایت خبرنگاران مراجعه کنید.

زیپلاین از سرگرمیات هیجان انگیز تایلند

در سفر به کشور تایلند بعضی از افراد در پی هیجان در میان شاخ و برگ درختان جنگل های متعدد این کشور می گردند بنابراین برای آنها زیپلاین یکی از سرگرمیات خاص و هیجان انگیز شناخته می گردد که می توانند سوار بر آن از لذت حضور در میان درختان و شاخ و برگ آن ها بهره مند شوند. نکته مهم در رابطه با این سرگرمی در کشور تایلند این است که به هر کدام از شهرهای این کشور سفر کنید می توانید زیپلاین های مختلف را مشاهده کنید.

به عنوان مثال می توان به شهرهای بانکوک و پوکت اشاره نمود. در شهر پوکت نیز می توانید طولانی ترین جهت را در 16 زیپلاین مشاهده نمایید و با انجام این سرگرمی لذت کافی از آن را ببرید. یادآور شویم که در جنگل chiang mai نیز می توان از این نوع سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند برخوردار شد. زیپلاین سرگرمیی است که در طول آن هیجان خاصی را فرد احساس خواهد نمود بنابراین اگر اهل این نوع از سرگرمیات مجذوب کننده در این کشور نیستید توصیه می کنیم سرگرمی دیگری همانند غارنوردی، جنگل و آبشار نوردی را برای افزایش آدرنالین خون خود انتخاب نمایید.

بلیط هواپیما ماهان

سقوط آزاد از سرگرمیات هیجان انگیز تایلند

از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند که از هواداران خاص خود برخوردار است سقوط آزاد در منطقه ها مختلف شهر های پاتایا و بانکوک می باشد. نکته مهم اینجاست که بسیاری از افراد که این ورزش را برای سرگرمی در این کشور انتخاب می نمایند قبل از هرگونه اقدامی به وسیله مربیان با تجربه آموزش داده می شوند. از قلم نیاندازید که در طول سقوط آزاد نیز فردی با تجربه و ماهر همراه شما خواهد بود تا هیچ گونه آسیبی به شما وارد نگردد.

اگر اهل سقوط آزاد هستید و این سرگرمی را در کشور تایلند برای سپری کردن اوقات فراغت خود انتخاب کرده اید می توانید با یک فرد با تجربه که نقش مربی شما را ایفا می نماید از ارتفاع چند فوتی در منطقه ها گفته شده سقوط کرده و دستان خود را رها کرده و از منابعی که در اطرافتان هست لذت کافی ببرید. سقوط آزاد یکی از سرگرمیات مهیج در کشور تایلند شناخته می گردد و ترس و هیجان خاصی به همراه دارد بنابراین اگر اهل ریسک هستید و تمایل دارید از این سرگرمی لذت ببرید آن را انتخاب نمایید.

پیشنهاد آژانس خبرنگاران برای شما تور پاتایا است.

قایق سواری با کایاک و قایق های بزرگ

یکی دیگر از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند قایق سواری با استفاده از کایاک و بعلاوه قایق های بزرگ می باشد. بعضی از افراد ترجیح می دهند که در میان رودهای خروشان کشور تایلند سوار بر قایق های بزرگ و امن به سرگرمی و خوشگذرانی بپردازند. این افراد می توانند با استفاده از آموزش هایی که به آنها داده می گردد و با امکانات کامل به این سرگرمی بپردازند. نکته جالب این است که در شهر پوکت شاهد سرگرمیات متعددی هستید که یکی از آنها فیل سواری است بعد از این سرگرمی می توانید به سراغ قایق های بزرگ رفته و در میان رودهای خروشان این منطقه سفر خود را هیجان انگیز تر نمایید.

در کنار قایق سواری در این رودها می توانید از قایق سواری با استفاده از قایق های کایاک نیز لذت ببرید. تمامی این سرگرمیات در تورهای یک روزه و البته چند روزه انجام می گردد که از محبوب ترین آنها تورهای کوتاه مدت یک روزه می باشند. شما عزیزان با رزرو تور تایلند به وسیله پنل سیستم رزرواسیون خبرنگاران می توانید از هر کدام از سرگرمیات عنوان شده لذت ببرید.

برای رزرو تور بانکوک همین حالا اقدام کنید

غواصی از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند

بسیاری از افراد تمایل دارند شگفتی های زیر آب را مشاهده نمایند و این موضوع را یکی از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند بر می شمارند. برای این افراد خبر خوشی داریم چرا که غواصی یکی از سرگرمیات رایج در منطقه ها مختلف این کشور محسوب می گردد.

افراد با استفاده از آموزشهای لازم و اولیه که به آنها داده می گردد می توانند در تورهای یک روزه غواصی در کشور تایلند شرکت نمایند و از شگفتی و زیبایی های اعماق آب ها لذت ببرند. این نکته را از قلم نیاندازید که در کشور تایلند آب های شفاف بسیاری به چشم می خورند و این موضوع می تواند لذت غواصی را برای آن افرادی که در پی این تجربه هستند دو چندان کند. غواصی نیز سرگرمیی است هیجان انگیز و منحصر به فرد که آرامش خاصی را نیز به همراه دارد.

غارنوردی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در میان صخره ها و سنگ های نادر و کمیاب کشور تایلند قدم گذاشته و شگفتی ها و عجایب این منطقه ها را به خوبی از نزدیک لمس نمایند. برای این افراد غارنوردی برترین سرگرمی شناخته می گردد چرا که در کشور تایلند غارهای قدیمی و متعددی مشاهده می شوند. از زیباترین غارهای کشور تایلند می توان به pang mapha اشاره نمود که هر ساله جهانگرد و گردشگران بسیاری را به خود می بیند.

با مراجعه به این غار که می بایست جهتی طولانی را پیاده روی کنید می توانید تمام شگفتی های آن را از نزدیک مشاهده کنید. تماشا سنگ های بی نظیر و زیبا البته کمیاب در این غار می تواند نظر هر جهانگرد و گردشگری را به خود جلب کند. برای این موضوع نیز تورهای یک روزه در نظر گرفته شده است که مسافران عزیز می توانند از شرایط برگزاری آن آگاه شوند.

آبشار نوردی

chiang mai نام منطقه ای است که در آن می توانید یکی از سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند را تجربه کنید. آبشار نوردی یکی از سرگرمیاتی است که بسیاری از افراد برای انجام آن به کشور تایلند سفر می نمایند چرا که در این کشور آبشارهای متعدد با اندازه ارتفاع معین وجود دارند که افراد می توانند با مشاهده آن ها سفری هیجان انگیز را تجربه نمایند.

نکته مهم در رابطه با سرگرمی آبشار نوردی در کشور تایلند شرایط سنی است که برای این سرگرمی در نظر گرفته شده است. اگر شما کمتر از 18 سال دارید نمی توانید به آبشار نوردی در این کشور بپردازید. در این سرگرمی هیجان انگیز با استفاده از طناب مسافران خود را از پایین به بالای آبشار می رسانند. در طول آبشار نوردی آموزش هایی به شما داده می گردد تا بدون هیچ گونه مسئله ای بتوانید از این سرگرمی خاص و هیجان انگیز لذت ببرید.

جنگل نوردی

سرگرمیات هیجان انگیز در تایلند برای هر کسی معنا و مفهوم خاصی دارند. بعضی زیپلاین را یکی از سرگرمیات خاص در این کشور بر می شمارند و بعضی نیز پیاده روی و جنگل نوردی را برترین گزینه برای سپری کردن اوقات خود در این کشور می دانند. جنگل نوردی جزء سرگرمیاتی است که هر شخصی می تواند با خیال راحت آن را به انجام برساند چرا که به همراه شما لیدر و راهنمای مسلط به زبان انگلیسی وجود دارد که تمامی راه ها را به شما نشان خواهد داد و جای هیچ گونه نگرانی در رابطه با گم کردن جهت در طول جنگل وجود نخواهد داشت.

به همراه داشتن غذا و دیگر لوازم ضروری برای جنگل نوردی در این کشور از مهم ترین نکاتی است که در تور تایلند به آنها توجه شده است. نکته مهم دیگر این است که اغلب جنگل های کشور تایلند سرسبز و زیبا هستند و در هر روزی از سال با تور تایلند مقرون به صرفه به این کشور سفر کنید می توانید به جنگل نوردی و پیاده روی در طبیعت بکر آن بپردازید.

دوچرخه سواری

شاید دوچرخه سواری جزء سرگرمیات خاص و هیجان انگیز محسوب نگردد اما اگر جهت آن کوهستان های پر پیچ و خم تایلند باشد می توان آن را یکی از مهیج ترین سرگرمیات در این کشور برشمرد. اگر اهل دوچرخه سواری هستید و در کنار آن هیجان جهت برایتان مهم است توصیه می کنیم در تور یک روزه تایلند جهت لذت بردن از این نوع سرگرمی حتماً شرکت نمایید.

سفر به این مکان میتواند بسیار مجذوب کننده و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

منبع: دلتابان
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2212

به "تور لحظه آخری تایلند: 8 مورد از تفریحات هیجان انگیز تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور لحظه آخری تایلند: 8 مورد از تفریحات هیجان انگیز تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید