آپارتمان های 70 تا 100 متری در تهران چند؟

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرنگاران: مشاوران املاک در مناطق 22گانه پایتخت، درباره تازه ترین وضعیت بازار خرید و فروش ملک عنوان می نمایند: در وضعیت کنونی که بخش زیادی از متقاضیان مصرفی خرید مسکن به دلیل تورم اتفاق افتاده طی یک سال اخیر، قادر به بالفعل کردن تقاضای خود نیستند، معدود متقاضیان باقی مانده در بازار گروهی هستند که خواستار تبدیل به احسن کردن ملک خود هستند.

آپارتمان های 70 تا 100 متری در تهران چند؟

به گزارش تور ارمنستان ارزان به گفته مشاوران املاک، این گروه از متقاضیان سعی می نمایند از مقطع کنونی که بازار از شیب تند افزایش قیمت فاصله گرفته و طی یک ماه اخیر به نوعی به ثبات قیمت رسیده استفاده نموده و با جست و جوی بیشتر، خانه موردنظر خود خریداری نمایند.

آنالیز ها نشان می دهد این گروه از متقاضیان خرید مسکن عمدتا به خرید آپارتمان های با متراژ بیش از 70 مترمربع تمایل دارند. چراکه این گروه از متقاضیان خانه اولی نیستند و برای تبدیل به احسن کردن منزل خود علاوه بر تغییر منطقه مسکونی، خواستار افزایش زیربنای ملک خود نیز هستند.

مشاوران املاک عنوان می نمایند در حال حاضر آپارتمان های با متراژ بین 70 تا 100، هوادار زیادی بین این گروه از متقاضیان دارند. البته قیمت های پیشنهادی عنوان شده از سوی سازنده ها و مالکان برای گروه های سنی مختلف آپارتمان با متراژ های عنوان شده متفاوت است.

به گفته آنها، قیمت پیشنهادی برای آپارتمان های نوساز در این گروه متراژی، در بعضی محله های شهر همچنان بالا عنوان می گردد. اما به طور معمول آپارتمان های بیش از 5 سال، اصطلاحا به قیمت رسیده اند و همین موضوع نیز سبب می گردد تا بخش عمده متقاضیان به جای خرید آپارتمان نوساز، این گروه از املاک را انتخاب نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 657

به "آپارتمان های 70 تا 100 متری در تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های 70 تا 100 متری در تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید