امکان ثبت درخواست سرویس مدرسه در سامانه سپند فراهم شد ، نرخ پیشنهادی کارگروه ماده 18 دو برابر شورای شهر

به گزارش تور ارمنستان ارزان، آنالیز ها نشان می دهند سامانه اکنون سپند در دسترس است و خانواده ها می توانند تقاضای سرویس مدرسه را در این سامانه ثبت نمایند.

امکان ثبت درخواست سرویس مدرسه در سامانه سپند فراهم شد ، نرخ پیشنهادی کارگروه ماده 18 دو برابر شورای شهر

به گزارش خبرنگاران، سامانه پایش ناوگان دانش آموزان سپند در دسترس واقع شده است و خانواده ها می توانند درخواست سرویس مدارس را در این سامانه ثبت نمایند. طبق آنالیز که از سامانه سپند داشتیم، در شهر تهران امکان ثبت درخواست خانواده ها برای سرویس مدارس وجود دارد اما اسامی بعضی مدارس در سامانه موجود است.

پیش از این، محمدرضا ولی زاده رئیس اداره توسعه انجمن های اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به درخواست آموزش و پرورش به وزارت کشور برای رونمایی از سامانه سپند گفته بود: با رونمایی از این سامانه در مناطقی که پیمانکار خدمات ارائه نمی دهد، خانواده ها به وسیله سامانه سپند درخواست سرویس را ثبت می نمایند و سازمان تاکسیرانی خودرو برای رفت و آمد دانش آموزان اختصاص خواهد داد.

نرخ پیشنهادی کارگروه ماده 18 دو برابر شورای شهر

با این حال سید صدرا خوش قدم رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش تهران معتقد است که باید در سامانه سپند برای وزارت آموزش و پرورش و مدیران مدارس دسترسی داده گردد که این اتفاق نیفتاده است.

بعلاوه، ابراهیم نجار رئیس اداره امور اقتصادی آموزش و پرورش شهر تهران درباره آشفته بازار نرخ سرویس مدارس گفت: بر اساس نرخ مصوب شورا در سال 98، مقدار کرایه سرویس مدارس برای خودرو ون ماهانه یک میلیون و 450 هزار تومان بوده است و اکنون قیمت پیشنهادی راننده برای حمل و نقل دانش آموزان ماهانه 9 میلیون تومان است.

وی ادامه داد: پیشنهاد کارگروه ماده 18 برای نرخ سرویس مدارس برای سال 1401، دو برابر قیمت مصوب شورای شهر و در کمترین نرخ به مقدار یک میلیون و 925 هزار تومان است در حالی که بر اساس نرخ مصوب شورای شهر در منطقه 19 که کف نرخ است یک میلیون و 100 هزار تومان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مهر 1401 بروزرسانی: 24 مهر 1401 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2498

به "امکان ثبت درخواست سرویس مدرسه در سامانه سپند فراهم شد ، نرخ پیشنهادی کارگروه ماده 18 دو برابر شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ثبت درخواست سرویس مدرسه در سامانه سپند فراهم شد ، نرخ پیشنهادی کارگروه ماده 18 دو برابر شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید