اهدای میله های وزنه برداری به هیئت ها در آستانه انتخابات

بعضی از نامزدهای انتخابات فدراسیون وزنه برداری در آستانه برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون اقدام به اهدای میله های وزنه برداری به هیئت ها نموده اند.

اهدای میله های وزنه برداری به هیئت ها در آستانه انتخابات

به گزارش خبرنگاران، وقتی پای انتخابات در رشته های مختلف ورزشی به میان می آید، مباحثی نیز در کنارش مطرح می گردد و اتفاقاتی رقم می خورد که همواره شائبه تبلیغاتی بودن حرکات را در اذهان ایجاد می نماید. یکی از این دست اتفاقات، اهدای تجهیزات ورزشی به هیئت هاست؛ هیئت های استان ها که روسای شان بخش اصلی مجمع انتخاباتی را تشکیل می دهند.

اکنون فدراسیون وزنه برداری توسط سرپرست اداره می گردد و با وجود ثبت نام از کاندیداها، هنوز درخصوص زمان برگزاری انتخابات معین تکلیف نشده است. به همین دلیل بعضی نامزدها از کمبودهای همیشگی در هیئت استان ها که ریشه در کم کاری گذشتگان و منع قانونی امروزی دارد، بهره برداری انتخاباتی می نمایند، هیئت هایی که با حداقل بودجه و کمبودهای فراوان درخصوص تجهیزات، روزگار می گذرانند. با این حال، شنیده شده بعضی کاندیدای انتخابات فدراسیون وزنه برداری، اقدام به اهدای میله های وزنه برداری به بعضی هیئت ها نموده و به بعضی دیگر نیز چنین وعده ای داده است!

باید دید این اقدامات تبلیغاتی نتیجه ای برای این نامزدهای انتخابات در پی خواهد داشت یا اینکه همانند بسیاری از انتخابات، هیئت ها فردی که شایستگی دارد را انتخاب می نمایند؛ نه کسانی که در آستانه انتخابات به صورت ناگهانی به یاد اهدای وسایل به هیئت ها می افتند. به راستی، چه منفعتی در یک فدراسیون ورزشی وجود دارد که بعضی نامزدها برای رسیدن به آن حاضر هستند چنین هزینه ای انجام دهند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 تیر 1398 بروزرسانی: 30 تیر 1398 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 450

به "اهدای میله های وزنه برداری به هیئت ها در آستانه انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای میله های وزنه برداری به هیئت ها در آستانه انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید