جلسه تاج با وزیر نامه تعلیق را منتفی کرد، مشخص تکلیف هیات رئیسه

به گزارش تور ارمنستان ارزان، درحالی که اوضاع فوتبال ایران رو به تنش گذاشت و شرایط را برای ورود کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا فراهم نموده بود تا نامه تهدید به تعلیق را ارسال نمایند، نشست صبح روز یکشنبه مهدی تاج با مسعود سلطانی فر شرایط را تغییر داد.

جلسه تاج با وزیر نامه تعلیق را منتفی کرد، مشخص تکلیف هیات رئیسه

گروه ورزشی تور ارمنستان ارزان روز شنبه در خبری اظهار داشت نامه تعلیق فوتبال ایران روز دوشنبه از سوی کنفدراسیون آسیا ارسال خواهد شد که انتشار این خبر بازتاب و واکنش های زیادی در بین اهالی ورزش و سیاست داشت. این خبر از منبعی کاملا موثق و در ارتباط با کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده بود و ارسال نامه نیز قطعی بود.

با این حال انتشار همین خبر زمینه را برای برگزاری نشست مهدی تاج با مسعود سلطانی فر فراهم کرد. وزیر ورزش که در روزها و هفته های اخیر سکوت اختیار نموده بود و واکنشی به اتفاقات فوتبال نداشت، پس از آنکه متوجه جدی بودن ارسال نامه تعلیق شد، صبح یکشنبه مهدی تاج را فراخواند.

رئیس فدراسیون فوتبال نیز در نشست با وزیر ورزش موارد مد نظر را مطرح نمود و پس از این جلسه به محل کارش برگشت تا اوضاع فوتبال آرام گردد. یک مقام بلند پایه در مصاحبه با تور ارمنستان ارزان تاکید نمود پس از برگزاری این نشست و توافق مهدی تاج با وزارت ورزش، موضوع ارسال نامه تعلیق منتفی شده و قرار است امور فوتبال به خاطر آرامش تیم ملی به شرایط عادی بازگردد.

یکی از توافقات اجرا شده بین وزارت ورزش و مهدی تاج معین تکلیف اعضای هیات رئیس در مجمع فدراسیون است که باید اوایل دیماه برگزار گردد. براین اساس اعضای بازنشسته هیات رئیسه تا روز مجمع به کارشان ادامه خواهند داد تا اعضای مجمع تکلیف ماندن یا رفتن شان را معین نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 337

به "جلسه تاج با وزیر نامه تعلیق را منتفی کرد، مشخص تکلیف هیات رئیسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه تاج با وزیر نامه تعلیق را منتفی کرد، مشخص تکلیف هیات رئیسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید