ساحل بانگ تائوو لاگونا پوکت

به گزارش تور ارمنستان ارزان، ساحل بانگ تائوو لاگونا پوکت (Bang Tao & Laguna Beach)، یکی از برترین سواحل تور پوکت برای بازدید از طبیعتی زیبا و دیدنی است. مجموعه لاگونا دارای 5 هتل لوکس و زمین بازی گلف است که در بانگ تائو واقع شده است.

ساحل بانگ تائوو لاگونا پوکت

Bang Tao & Laguna Beach بانگ تائو یک خلیج بزرگ و آزاد و یکی از بزرگترین سواحل ماسه ای پوکت با آبی زلال است. مجموعه لاگونا دارای 5 هتل لوکس و زمین بازی گلف است که در بانگ تائو واقع شده است. قسمت جنوبی ساحل توسعه بیشتری یافته و اکثر مکان های اقامتی در آن سمت می باشند. پس اگر به دنبال سکوت و آرامش هستید بهتر است به سمت شمال ساحل بروید. تعداد زیادی فروشگاه و رستوران و بار در نزدیکی ورودی ساحل لاگونا تور پوکت قرار گرفته است. شهر های اطراف از قبیل Cherng Talay هم دارای فروشگاه های مختلفی هستند.

بانگ تائو در سال های اخیر تغییرات بسیاری کرده و از یک روستای آرام و بی صدا به مکانی پر هیاهو و شب زنده دار تبدیل شده است. بارهای زیادی در این ساحل وجود دارد که شما می توانید در آن ها نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش دهید و به موسیقی زنده گوش کنید. بانگ تائو تلاش می کند تا یک مکان محبوب در بین خانواده هایی باشد که برای گذراندن تعطیلات به پوکت می آیند. سه کلوپ ساحلی در ساحل ماسه ای بانگ تائو امکانات تفریی زیادی برای گرشگران تور پوکت فراهم می کنند.

Bang Tao & Laguna Beach بانگ تائو یک خلیج بزرگ و آزاد و یکی از بزرگترین سواحل ماسه ای پوکت با آبی زلال است. مجموعه لاگونا دارای 5 هتل لوکس و زمین بازی گلف است که در بانگ تائو قرار گرفته است. قسمت جنوبی ساحل توسعه بیشتری یافته و اکثر مکان های اقامتی در آن سمت هستند. پس اگر به دنبال سکوت و آرامش هستید بهتر است به سمت شمال ساحل بروید. تعداد زیادی فروشگاه و رستوران و بار در نزدیکی ورودی لاگونا پوکت وجود دارد. شهر های اطراف از قبیل Cherng Talay هم دارای فروشگاه های مختلفی هستند.

بانگ تائو در سال های اخیر تغییرات بسیاری کرده و از یک روستای آرام و بی صدا به مکانی پر هیاهو و شب زنده دار تبدیل شده است. بارهای زیادی در این ساحل وجود دارد که شما می توانید در آن ها نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش دهید و به موسیقی زنده گوش کنید. بانگ تائو تلاش می کند تا یک مکان محبوب در بین خانواده هایی باشد که برای گذراندن تعطیلات به پوکت سفر می‌کنند. سه کلوپ ساحلی در ساحل ماسه ای بانگ تائو امکانات تفریی زیادی برای گرشگران فراهم می کنند.

بیش از 30 بار و رستوران در مجتمع لاگونا پوکت وجود دارد. علاوه بر این رستوران های زیادی هم در ساحل بانگ تائو و منطقه ی Cherng Talay به چشم می‌خورد. که این رستوران ها در بین گردشگران، مهاجرین و مردم محلی محبوبیت بسیاری دارند.

انتشار: 15 اسفند 1397 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 265

به "ساحل بانگ تائوو لاگونا پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل بانگ تائوو لاگونا پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید