سیستان و بلوچستان پل ارتباطیِ توریسم وگردشگری بین ایران واندونزی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سفیر اندونزی و هیات همراه در راستای تقویت و توسعه روابط منطقه ای به سیستان و بلوچستان سفر کرد.

سیستان و بلوچستان پل ارتباطیِ توریسم وگردشگری بین ایران واندونزی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار از ، اکتیاویانو علیمودین سفیرکشور اندونزی درایران صبح امروز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان وبلوچستان با اشاره به جاذبه های فراوان گردشگری استان گفت: سیستان وبلوچستان باتوجه به بندرچابهار ومرز میرجاوه می تواند دربحث گردشگری ارتباط مناسبی میان دوکشور ایران واندونزی فراهم سازد.

او همچنین گفت: استان سیستان وبلوچستان از نظر جاذبه ها، نقاط گردشگری وامنیت برای سفر گردشگران کشور اندونزی ظرفیت بالایی دارد.

جلالزایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان هم بااشاره به پیشنهادات درعرصه گردشگری که بتواند تبادلات گردشگری از حاشیه اقیانوس هند راگسترش دهد گفت:گردشگران کشور های حاشیه اقیانوس هند میتوانند به وسیله بندر چابهار ب استان های دیگرکشور و تقاط گردشگری آن ها دسترسی پیدانمایند.

جلالزایی ادامه داد:دعوت از مبلغان سرشناس فضای مجازی اندونزی به استان درراستای بیشترشناساندن جاذبه های گردشگری ایران به مردم اندونزی از دیگر پیشنهادات میراث فرهنگی استان به سفیر اندونزی بود.

وی اضافه کرد: در زمینه تبادل هفته های فرهنگی بین سیستان و بلوچستان و کشور اندونزی نیز می گردد همکاری های خوبی داشت و کشور اندونزی اگر آژانس یا آژانس هایی دارند که تمایل به فعالیت در کشور دارند می توانند به سیستان و بلوچستان آمده و ما مکان و امکانات لازم را برای تبلیغ در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

جلالزایی ادامه داد: همچنین کشور اندونزی می تواند در نمایشگاه هایی که ما در استان یا تهران برگزار می کنیم نیز اگر فرد تاثیر گذاری در حوزه گردشگری دارند را معرفی نمایند.

درپایان این دیدار علیمودین از موزه منطقه ای جنوب شرق بازدید کرد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 736

به "سیستان و بلوچستان پل ارتباطیِ توریسم وگردشگری بین ایران واندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستان و بلوچستان پل ارتباطیِ توریسم وگردشگری بین ایران واندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید