عکس و امضا نخواهید، لطفاً!

به گزارش تور ارمنستان ارزان، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: نام بزرگ پرسپولیس، همواره با هوادارانش معنا پیدا کرده است. جدایی این دو از یکدیگر، یک مفهوم غیرقابل درک و امکان ناپذیر است. همه ما بی صبرانه منتظر روزی هستیم که بار دیگر شاهد حضور هواداران در صحنه های مختلف از جمله در ورزشگاه ها باشیم.

عکس و امضا نخواهید، لطفاً!

وی او ادامه داد: مجموعه پرسپولیس، به ویژه اعضای تیم از حدود یک سال قبل که این شرایط خاص بر جهان حاکم شد، دلتنگ برخورد از نوع نزدیک با هواداران است ولی هیچ چیز بالاتر از سلامت و امنیت هواداران، جامعه و مسئولیت های اجتماعی که در قبال این مساله داریم، نیست.

پیروانی گفت: با توجه به اتفاقات جدیدی که در این زمینه رخ داده از هواداران عزیز تقاضا داریم در تهران و شهرستان ها از هرگونه تجمع برای دیدار با اعضای تیم به ویژه تقاضا برای دریافت عکس و امضاء که باعث عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی می شود به طور جدی خودداری کنند. با این کار هم سلامت و امنیت خود تماشاگران عزیز حفظ می شود و هم اعضای تیم را از درگیر شدن با بیماری دور می کند. باز هم می گویم حلقه اتصال بین پرسپولییس و هواداران، هیچ گاه از بین نخواهد رفت ولی باید بیشتر صبر و تحمل کنیم تا این روزها بگذرد و این ویروس برای همیشه نابود شود.

منبع: فرارو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1866

به "عکس و امضا نخواهید، لطفاً!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس و امضا نخواهید، لطفاً!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید