انتها مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری

به گزارش تور ارمنستان ارزان، ایران نوشت: ظهر سه شنبه 30 دی مأموران کلانتری 117 جوادیه در جریان مرگ زن جوانی در بیمارستان قرار گرفتند. در تحقیقات، معین شد زن 34 ساله روز 25 دی به خاطر آتش سوزی خانه اش بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده، اما پس از 5 روز به کام مرگ رفته است.

انتها مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری

تحقیقات از همسایه ها نشان می داد که همسر زن جوان به نام مهوش عامل این حریق مرگبار است.

یکی از همسایه ها گفت: صدای دعوا و درگیری زوج جوان مدام به گوش می رسید. آن روز هم دعوایشان شده بود. از صحبت های آن ها این طور متوجه شدم که دعوا بر سر اختلاف ملکی است. چند دقیقه ای از دعوا گذشته بود که ناگهان در آپارتمان طبقه سوم که محل سکونت آن ها بود باز شد و سیروس، همسر مهوش، در حالی که دست پسر 7 ساله اش را گرفته بود از آپارتمان خارج شد. او به طبقه همکف رفت و دقایقی بعد با یک ظرف 20 لیتری بنزین به خانه برگشت.

او ادامه داد: سیروس بنزین را روی همسرش و داخل خانه ریخت و فندک را کشید. صدای انفجار شدیدی آمد، انفجاری که باعث شکسته شدن شیشه ها و پرتاب در شد. بعد از این حادثه، سیروس، خود را به خودرواش رساند و با بچه اش از محل متواری شد.

با تعیین شدن هویت عامل این آتش سوزی دستور بازداشت سیروس صادر شد و چند روز بعد رد وی در زادگاهش که یکی از شهر های استان مرکزی بود شناسایی شد.

از آنجا که سیروس در آتش سوزی دچار سوختگی شده بود برای درمان به بیمارستان رفته بود تا در آنجا تحت درمان قرار بگیرد، بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت متهم در بیمارستان را صادر کرد و پس از بهبودی نسبی مرد جوان که از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شده بود، او به تهران منتقل شد.

مرد جوان در تحقیقات اولیه مدعی شد که در قتل همسرش نقشی نداشته است. او گفت: همسرم خانه دار بود و مدتی قبل با مرگ پدرش ارثیه ای به او رسید. با کوشش خودم، این ارثیه را تبدیل به خانه ای کردیم که در آن ساکن بودیم. ارثیه پدری همسرم خیلی کمتر از پول خانه ای بود که در آن ساکن بودیم به همین دلیل از همسرم خواستم دو دانگ از خانه را به نام من بزند. اما همسرم راضی نمی شد. روز حادثه هم سر همین مسأله باهم دعوایمان شد. از باک ماشینم مقداری بنزین کشیدم و روی خودم ریختم و به او گفتم خودم را آتش می زنم. اما او که باور ننموده بود من بنزین روی خودم ریختم، کبریت را روشن کرد و باعث آتش سوزی شد. بعد از آتش سوزی از ترس آنجا را ترک نموده و بچه ام را به خانه یکی از بستگانم گذاشتم و برای درمان به شهرستان خودم رفتم.

متهم جوان به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در رابطه با این جنایت آتشین ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1856

به "انتها مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید