پرونده های صدور مجوز حرفه ای امروز به کمیته بدوی ارسال می گردد، شنبه؛ روز تصمیم گیری نهایی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، قرار است امروز (چهارشنبه) پرونده های باشگاه های فوتبال برای صدور مجوز حرفه ای به کمیته بدوی ارسال گردد.

پرونده های صدور مجوز حرفه ای امروز به کمیته بدوی ارسال می گردد، شنبه؛ روز تصمیم گیری نهایی

به گزارش خبرنگار ورزشی تور ارمنستان ارزان, پروسه صدور مجوز حرفه ای باشگاه های فوتبال ایران در حال پیگیری بوده و قرار است فدراسیون فوتبال با نظارت AFC برای فعالیت سال آینده باشگاه ها مجوز حرفه ای صادر کند. در این میان البته وضعیت باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به منظور دریافت مجوز حضور در این مسابقات دارای اهمیت بیشتری است. این در حالی است که باشگاه های استقلال و پرسپولیس با توجه به مسائل اقتصادی و پرونده های قبلی خود کار سختی برای دریافت این مجوز دارند و بابت همین موضوع بارها از سوی مسؤلین فدراسیون فوتبال به آنها تذکر و اخطار داده شده است.

زمان ارسال مدارک باشگاه ها به خاتمه رسیده و هم اکنون پرونده ها برای آنالیز اجاقتصادی و نداشتن نقص احتاقتصادی در دپارتمان فدراسیون فوتبال قرار دارند و بناست امروز (چهارشنبه) به کمیته بدوی ارسال شوند. همچنین قرار است کمیته صدور مجوز حرفه ای روز شنبه وضعیت باشگاه ها را مورد آنالیز نهایی قرار دهد.

کاظم اولیایی، عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با تور ارمنستان ارزان این خبر را تأیید کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 660

به "پرونده های صدور مجوز حرفه ای امروز به کمیته بدوی ارسال می گردد، شنبه؛ روز تصمیم گیری نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده های صدور مجوز حرفه ای امروز به کمیته بدوی ارسال می گردد، شنبه؛ روز تصمیم گیری نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید