کشف 1500 ماسک فیلتردار و 83 گالن الکل تقلبی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، از کشف هزار و 500 عدد ماسک فیلتردار دپو شده و 83 گالن الکل تقلبی در 2 عملیات مستقل خبر داد.

کشف 1500 ماسک فیلتردار و 83 گالن الکل تقلبی

به گزارش گروه اجتماعی تور ارمنستان ارزان، سرهنگ نادر مرادی گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در انبار واحد صنفی اش در حوالی خیابان جمهوری مقادیر قابل توجهی انواع ماسک های فیلتر دار و ساده جمع آوری کرده است و با قیمتی بین 30 الی 50 هزار تومان به برخی از مشتریان عرضه می کند. بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران عملیات معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مالک انبار شناسایی شد، گفت: با انعکاس تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی دستگیری متهم و بررسی از انباری این واحد صنفی در دستور کار مأموران این معاونت قرار گرفت و تیم اعزامی پیروز شدند در روز گذشته متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از انبار وی بیش از هزار و500 عدد ماسک فیلتردار احتکار شده کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در روز گذشته خبر دیگری مبنی بر فروش ژل و مواد ضدعفونی الکلی تقلبی در یکی از داروخانه های شهرک گلستان در غرب تهران به این پلیس اعلام شد، گفت: تحقیقات پلیسی در خصوص صحت و سقم گزارش اعلام و مأموران پس از هماهنگی های قضائی در بازرسی از این داروخانه پیروز شدند 83 بطری یک لیتری الکل دست ساز تقلبی و بدون نام و نشان کشف و متصدی داروخانه برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت در خاتمه، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی و بازپرسی از متهمان پرونده ها، هر دو متهم به مراجع قضائی تحویل شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1179

به "کشف 1500 ماسک فیلتردار و 83 گالن الکل تقلبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 1500 ماسک فیلتردار و 83 گالن الکل تقلبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید