استقلال و پرسپولیس فرقی ندارد؛ مظاهری را به هیچ تیمی نمی دهیم

به گزارش تور ارمنستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا زنوزی در تازه ترین مصاحبه خود مجددا از بی توجهی ها به تیم تراکتور گلایه کرد. وی همچنین تاکید نمود که جدایی رشید مظاهری از تراکتور غیر قانونی است و از هر تیمی که مظاهری را جذب کند، شکایت می گردد.

استقلال و پرسپولیس فرقی ندارد؛ مظاهری را به هیچ تیمی نمی دهیم

مشروح گفتگوی زنوزی با رادیو در ادامه می آید:

* در فینال جام حذفی، به ما اعلام کردند که اجازه ورود تماشاگران را نمی دهیم، اما وقتی وارد استادیوم شدیم، حدود 4 هزار نفر طرفدار استقلال را دیدیم که حتی آقای بهاروند نیز می خواست بازی را تعطیل کند!

* همواره می گفتند که زنوزی دو تیم دارد. مگر می گردد بین فرزندان تفاوتی قائل شد؟ فوتبال همچون فرزند است. وزیر ورزش، نایب قهرمانی تیم استقلال در لیگ را تبریک می گوید، اما قهرمانی تراکتور در جام حذفی را تبریک نگفت و بعد از قهرمانی تراکتور، در مورد مسائل استقلال صحبت می نماید!

* من از صداوسیما گله مندم. حتی دوربین و مجری صداوسیما، از گلزنی های تراکتور ناراحت می شد. در برنامه فوتبال برتر، به جای آنالیز تیم تراکتور، علت نتیجه نگرفتن استقلال را آنالیز می نمایند. آیا این عدالت است؟! واقعا متاسفم.

* باید قبول کنید که تیم تراکتور، فوتبال ایران را از دوقطبی بودن خارج نموده است و نمی گردد این تیم را نادیده گرفت.

* چرا باید در تریبونی که متعلق به 80 میلیون ایرانی است، طرفداری تیم های خاصی گردد؟ این که حق تیم های شهرستانی را فدای تیم های خاص کنیم، این عدالت نیست.

* برای فصل آینده، سعی می کنیم که شاکله اصلی را حفظ کنیم. تیم ما در فینال جام حذفی با کمبود بازیکن روبرو شده بود و از آقای ساکت الهامی، کادرفنی و تمام بازیکنان تشکر می کنم که با دست بسته توانستند به مقام قهرمانی برسند. وقتی در بازی حساس فینال، دو بازیکن جوان مستعد وارد زمین می گردد، این نشانگر بسته بودن دست کادر فنی تیم بوده و قهرمانی با این تیم کار بزرگی است.

* 25 سال است که باشگاه داری می کنم و نمی توانید یک مربی و بازیکن را پیدا کنید که بگوید، زنوزی در امور فنی و مدیریتی باشگاه دخالت می نماید.

* رشید مظاهری قراردادش را یکطرفه فسخ نموده و قبل از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، تمرینات تیم را ترک نموده است. این بازیکن با ما قرارداد دارد و هر تیمی که با مظاهری وارد مذاکره گردد، شکایت می کنیم.

* فدراسیون فوتبال، قرارداد توافقی را ثبت نمی نماید و ما نیز با رشید مظاهری هیچ قرارداد توافقی نداشتیم.

* (در واکنش به احتمال سخت گیری کمتر برای انتقال مظاهری به استقلال در مقایسه با پرسپولیس) برای من مهم تر از همه چیز تراکتور است. به سایر باشگاه ها احترام می گذارم. من منافع تراکتور را به هیچ کس نمی دهم و خط قرمز من در ابتدا منافع کشورم و سپس منافع تراکتور است. برای من تیمی در مقابل منافع تراکتور فرقی ندارد.

* طرفداران می گویند که مظاهری در زمان بدی تیم را ترک نموده است. از محمدرضا اخباری تشکر ویژه ای دارم که با وجود مصدومیت شدید، به خاطر تراکتور درون دروازه ایستاد. با این که اخباری دروازه بان خیلی بزرگی است، اما تا کنون هیچ گاه گله ای بابت نیمکت نشینی ننموده و بسیار اخلاق مدار است.

* طرفداران می گویند که باید مظاهری در تیم بماند، اما حتی روی نیمکت هم ننشیند و روی سکوها باشد. مظاهری بازیکن ملی پوش است، اما حرفه ای نیست و باید به قراردادی که بسته پایبند باشد. بازیکن باید به قراردادش پایبند باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1549

به "استقلال و پرسپولیس فرقی ندارد؛ مظاهری را به هیچ تیمی نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس فرقی ندارد؛ مظاهری را به هیچ تیمی نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید