بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در ملاقات با رییس و اعضای اتاق تعاون استان گفت: بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است.

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

به گزارش روابط عمومی ادارهکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ،اشرفی در این ملاقات گفت:توجه بهبحث آموزش مجازی در شرکت های تعاونی بسیار مهم و حیاتی است و بدون شک با ارتقاء کمی وکیفی فعالیت تعاونی ها خواهیم توانست در جهت صحیح و درست توسعه پایدار حرکتنماییم.وی اضافه نمود:هدف بیشتر کشورهای در حال توسعه دستیابی به توسعه پایدار واستفاده از ظرفیت بزرگ شرکت های تعاونی است به همین خاطر حمایت از تعاونی های دانشبنیان،دانش آموختگان و صاحبان ایده در قالب تعاونی می بایست در جهت سیاست بازارکار حرکت کند و حرکت در این جهت قطعاً با آموزش و توانمند سازی تعاونی ها اتفاقخواهد افتاد.

غلامرضا اشرفی در ادامه اظهار داشت:ما تعاونی های بسیار خوبی در سطح استانداریم که با نگاه علم و تجربه تخصصی به تعاون ورود پیدا نموده اند به همین خاطرفراهم کردن بسترهای مناسب جهت رشد بخش تعاون و حمایت از تعاونی های دانش بنیان وفاصله گیری از تعاونی های سنتی بدون شک منجر به ایجاد زمینه ظهور توانمندی در بخش تعاونخواهد شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تشکیل و ثبتتعاونی های توسعه و عمران می بایست در تمامی شهرستانها با جدیت پیگیری گردد.

در این ملاقات حسینی رییس اتاق تعاون استان نیز گفت:اتاق تعاون ظرفیت ها وپتانسیل های بسیار زیادی دارد که می توان از این فرصت به خوبی در جهت ارتقاء بخشتعاون استفاده کرد .

رئیس اتاق تعاون استان از همکاری و تعامل خوب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر و تشکر کرد.

وی ضمن اعلام آمادگی و همکاری برای توسعه بخش تعاوناضافه نمود: واگذاری جدی و همه جانبه امور تعاونی ها به بخش مردمی اقتصاد تنها راه نجات تعاونو حرکت در جهت صحیح و تحقق اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم از ظرفیت های این بخشدر استان به خوبی استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1661

به "بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید