جو بایدن: باید فرهنگ جعل حقایق را رد کنیم

به گزارش تور ارمنستان ارزان، رئیس جمهور آمریکا در اولین سخنرانی رسمی در مراسم تحلیف خود به برنامه های کاری دولتش از جمله مبارزه با ویروس کرونا، تروریسم داخلی و جعل حقایق اشاره کرد.

جو بایدن: باید فرهنگ جعل حقایق را رد کنیم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز چهار شنبه در مراسم تحلیف خود، اولین سخنرانی رسمی را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا ایراد کرد.

وی در صحبت هایش پیروزی خود در انتخابات را پیروزی دموکراسی در کشورش دانست.

رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز روز آمریکاست، روز دموکراسی و روز تاریخ و امید است.

بایدن در ادامه صحبت های خود عنوان کرد که کشورش با چالش های بسیاری روبه رو است که باید با اتحاد مردم آن ها را حل کرد و با حل و فصل این مسائل می توان بار دیگر آمریکا را رهبر جهان کرد.

وی به سفید بر تر پنداری و تروریسم داخلی در داخل کشورش اشاره کرد و گفت با این مسائل مقابله خواهیم کرد.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر بر وجود اتحاد میان مردم کشورش تأکید کرد و گفت: از همه مردم می خواهم که اتحاد داشته باشند. ما می خواهیم با دشمنان، افراطی گرایی، بی قانونی مبارزه کنیم و با اتحاد می توانیم این مسائل را از پیش رو بر داریم.

وی افزود: عزم من این است، یکپارچه کردن آمریکا. متحد کردن مردم و متحد کردن ملت.

وی در ادامه در خصوص برخی اقدامات برای جعل حقایق اذعان کرد: ما باید فرهنگی که در آن حقایق دستکاری و حتی جعل می شوند را رد کنیم.

جو بایدن همچنین به برنامه دولت خود برای مبارزه با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت سرانجام باید به عنوان ملتی واحد رو در روی این بیماری همه گیر (کرونا) بایستیم.

پیشتر رسانه های خبری گزارش کرده بودند که بایدن قصد دارد در اولین روز کاری خود حداقل 15 دستور اجرایی را به منظور بی اثر کردن اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق این کشور صادر می کند.

بازگشت به توافق اقلیمی پاریس و سازمان جهانی بهداشت، لغو منع مهاجرتی از چند کشور با اکثریت جمعیت مسلمان و توقف ساخت دیوار مرزی با مکزیک از جمله این دستورات خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1792

به "جو بایدن: باید فرهنگ جعل حقایق را رد کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو بایدن: باید فرهنگ جعل حقایق را رد کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید