خبرنگاران 473 کردستانی در جشنواره امتنان شرکت کردند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سنندج - خبرنگاران - معاون مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: 473 نفر از کارگران و کارفرمایان این استان در سی و دومین جشنواره امتنان شرکت کردند.

خبرنگاران 473 کردستانی در جشنواره امتنان شرکت کردند

فرزاد پیشکاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: این افراد برای حضور در عرصه رقابت های مرحله مقدماتی سی و دومین جشنواره امتنان در سه بخش کارگران، واحدهای نمونه و گروه های نمونه در سامانه Emtenan.mcls.gov.ir شرکت کرده اند.

وی اضافه نمود: این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدمات، استانی و مرحله کشوری انجام می شود و هم اکنون داوران بخش استانی این جشنواره متشکل از سازمان های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و فنی و حرفه ای استان انتخاب و در حال تکمیل مدارک خود در سامانه هستند.

پیشکاری یادآور شد: هدف از برگزاری این جشنواره ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت های کارگران و تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقا هر چه بیشتر فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری است.

معاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اضافه نمود: پس از برگزاری جشنواره استانی بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی انجام می گیرد و در نهایت منتخبان کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می شوند.

وی تاکید کرد: در فرآیند ثبت نام، کمیته فنی استانی پرونده هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص های طرح (ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب کنند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب و به کمیته فنی کشوری معرفی می کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1786

به "خبرنگاران 473 کردستانی در جشنواره امتنان شرکت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 473 کردستانی در جشنواره امتنان شرکت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید