خودروهای عمومی یک هفته ای گازسوز می شوند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: از زمان ثبت نام خودروهای عمومی در سامانه وزارت نفت تا مراجعه به کارگاه برای گازسوزشدن رایگان این خودروها تنها یک هفته زمان نیاز است.

خودروهای عمومی یک هفته ای گازسوز می شوند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، حسین باقری امروز (یکشنبه) در مصاحبه با ایرنا از ثبت نام 38 هزار و 365 نفر در سامانه گازسوز کردن خودروهای عمومی اطلاع داد و گفت: از این تعداد 25 هزار و 112 نفر خارج از طرح بوده اند.

وی با بیان اینکه ثبت نام رسمی در سامانه جدید از روز چهارشنبه شروع شده است، ادامه داد: در این مدت هزار و 100 خودرو آماده تحویل و 663 مورد نیز نوبت دهی شده اند.

باقری فرایند ثبت نام را مطلوب دانست و اضافه کرد: این آمار با توجه به سه روز کاری از شروع ثبت نام قابل قبول است.

وی بحث اطلاع رسانی برای دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی را مهم دانست و گفت: ثبت نام در سایت https://gcr.niopdc.ir/login رایگان است.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نوبت دهی برای تبدیل خودروها بر اساس زمان ثبت نام مطرح نمود و اضافه کرد: در زمان ثبت نام فرد متقاضی روز مراجعه برای تبدیل خودرو را انتخاب می نماید.

به گفته باقری، رانندگان خودروهای عمومی از همین رو نباید منتظر روزهای بعد باشند زیرا هرچقدر سریعتر ثبت نام انجام گردد، مراحل تبدیل و نوبت دهی نیز زودتر خواهد بود.

وی ادامه داد: 5 قرارداد با پیمانکاران بسته شده و آنها ملزم به تامین تجهیزات مورد احتیاج مانند مخزن و کیت برای دوگانه سوز کردن خودروها هستند.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اضافه کرد: اگر استقبال بیشتر گردد، این پیمانکاران نیز سرعت کار را بالا می برند.

وی تاکید نمود: دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل تاکسی، وانت و ون کاملا به صورت رایگان است و هیچ هزینه ای از رانندگان عمومی دریافت نمی گردد.

باقری به رانندگانی که در سامانه قبلی ثبت نام نموده اند نیز توصیه کرد بار دیگر در سامانه https://gcr.niopdc.ir/login اطلاعات خود را ثبت نمایند تا کار با سرعت بیشتری انجام گردد.

وی با اشاره به تعداد ثبت نام ها در روزهای گذشته، اضافه کرد: با توجه به حجم ثبت نام ها، از زمان ثبت اطلاعات تا زمان مراجعه به کارگاه های مجاز برای تبدیل خودروها، یک هفته زمان می برد.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد در زمان ثبت اطلاعات پیامکی به متقاضی ارسال می گردد و روز قبل از مراجعه به کارگاه نیز پیامک یادآوری ارسال خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1359

به "خودروهای عمومی یک هفته ای گازسوز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای عمومی یک هفته ای گازسوز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید