قدردانی جامعه پرستاری از رهبر معظم انقلاب

به گزارش تور ارمنستان ارزان، تهران (پانا)- سازمان نظام پرستاری در نامه ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز پرستار و حمایت های ایشان از جامعه پرستاری و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

قدردانی جامعه پرستاری از رهبر معظم انقلاب

به گزارش سازمان نظام پرستاری، رئیس کل، رئیس، اعضای شورای عالی و هیئت مدیره های سازمان نظام پرستاری در این نامه که روز دوشنبه به محضر مبارک؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (ادام الله ظله الوارف) ارسال کردند، نوشتند: بیانات گهربار؛ حکیمانه و تعابیر و تفاسیر والای حضرت عالی از پرستاری و پرستاران برای به مناسبت روز پرستار امسال؛ و نیز در ماه ها و ایام صعب و نفسگیر ناشی از ویروس منحوس کرونا؛ هربار جان تازه ای در کالبد مدافعین سلامت به ویژه پرستاران کشور دمید و بر قدر و منزلت معنوی؛ فرهنگی و اجتماعی پرستار و پرستاری، چندین و چند مرتبه و درجه بر درجات علم؛ هنر و حرفه پرستاری اضافه کرد.

این نامه می افزاید: همچنین رهنمودهای راهگشای حضرت مستطاب عالی به عنوان فصل الخطاب؛ درباره تکلیف مسئولان کشور به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام حداقل 30 هزار نیروی گروه پرستاری؛ به عنوان دو اصل زیربنایی در نظام سلامت کشور نشان از عمق و وسعت عنایت و توجه شما امام عظیموار به مدافعان سلامت و درخط مقدم آن پرستاران عزیز دارد.

در این نامه آمده است: امروز فرزندان پرستارتان بعد از حدود یک سال دفاع مقدس سلامت و سال ها کوشش بی وقفه در جهت ارتقاء سلامت و مراقبت از بیماری های آحاد امت اسلامی ایران عزیز، جان خویش را سپر حفظ سلامت یکایک مردم عزیز ایران نموده اند و به عنوان فدائیان خط مقدم نظام، انقلاب و مردم عزیز کشورمان از هیچ کوششی فروگذار نمی نمایند و به آن افتخار می نمایند.

امروز فرزندان خدمتگزارتان در سازمان نظام پرستاری که خود مبدع؛ مبتکر و پیگیر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستند؛ پس از چندسال فراز و نشیب برای نیل به عدالت درنظام سلامت امیدوار شدند. و در جهت اجرای فرمان اخیر ولی و مقتدایمان؛ تمامی اهتمام خود را به کار خواهیم گرفت و از شورای عالی بیمه و وزارت بهداشت نیز می خواهیم به تکلیف خود عمل نمایند.

امام عظیموار؛ رهبرعزیز

امروز با شنیدن پیغام و توصیفات بی نظیر و پرمغز و پر رمز و رازتان که پرستاران را مورد تفقد قرار دادید، بار دیگر جامعه پرستاری و پرستاران در اوج مبارزه با ویروس کرونا از زلال چشمه ولایت سیراب شدند و برای ادامه مبارزه؛ توان و قوت مضاعف گرفتند.

پدر نامه سازمان نظام پرستاری به رهبر معطم انقلاب آمده است: لذا سر تعظیم بر درگاه حضرت حق فرود می آوریم که به لطف خداوند متعال از وجود مبارک نعمت ولایت برخوردار هستیم و در سایه سار این شجره طیبه و مبارک، تمام توان خود را به کار می بریم تا آحاد ملت عظیم ایران اسلامی با برخورداری از مراقبت های پرستاری ایمن؛ جوابگو؛ گسترده و در دسترس؛ در نهایت رضایت و سلامت؛ امت ایران اسلامی مایه سرافرازی ما باشد.

همچنین سازمان نظام پرستاری بر خود فرض می داند؛ در اجرای فرامین و رهنمودهای حضرت عالی مبنی بر برطرف مسائل و موانع خدمتی پرستاران، با تمام توان خود جهت عملیاتی کردن این تکالیف مهم (اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام فوری نیروی انسانی) از هیچ کوششی دریغ نورزد.

در این نامه آمده است: مجدداً از فرمایشات گهربارتان به مناسبت روز پرستار امسال و قدرشناسی مکررتان از مدافعین سلامت در طول 10 ماه دفاع مقدس سلامت؛ قدردانی و تشکر می کنیم و با حضرت عالی تجدید عهد و تجدید میثاق می کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه ای است که آماده ایم در جهت خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1748

به "قدردانی جامعه پرستاری از رهبر معظم انقلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی جامعه پرستاری از رهبر معظم انقلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید