قدردانی وزیر ارشاد از شهردار تهران

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر ارشاد در پیامی از زاکانی برای همراهی در برنامه های بیست و نهمین دوره هفته کتاب و توجه به موضوع ترویج سنت حسنه کتابخوانی و معرفی کتاب های فاخر و نویسندگان پرتلاش تشکر کرد.

قدردانی وزیر ارشاد از شهردار تهران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در متن پیغام آقای محمد مهدی اسماعیلی به آقای علیرضا زاکانی آمده است:

توسعه و ترویج ابزار دانایی، دنیا را زیباتر و آکنده از امید و مهر می سازد. کتاب و کتابخوانی راز مانایی و تقویت اندیشه انسانی است که پرداختن به آن ضرورتی مهم و اجتناب ناپذیر در دنیا پر چالش امروز است.

بیست ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در اولین سال دولت سیزدهم به کار خود خاتمه داد و عنایت و لطف خداوند متعال و همراهی دلسوزان و دغدغه مندان فرهنگ، موجب شد تا کار های بزرگی در پهنه کشور عزیزمان صورت پذیرد.

اقدام انقلابی شهرداری تهران در اختصاص بیش از 600 تابلو، عرشه و بیلبورد به موضوع ترویج سنت حسنه کتابخوانی و معرفی کتاب های فاخر و نویسندگان پرتلاش عرصه ادبیات ایران در طول هفته کتاب، از این جمله است که نشان از نگاه و اهتمام جدی مدیران شهری به این فراوری ارزشمند فرهنگی دارد.

بدین وسیله از اینکه تاکیدات رهبر معظم انقلاب در پرداختن به امر کتاب و کتابخوانی اجابت شد و با کاری شایسته، عطر نام و نشان کتاب های خوب و نویسندگان آن ها را در پهنه تهران بزرگ گستراندید، از شما ممنونم.

برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم عزیز و شریف تهران، در کنار شما هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2283

به "قدردانی وزیر ارشاد از شهردار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی وزیر ارشاد از شهردار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید