همایشها و نمایشگاه ها

Motorola StarTAC، نخستین موبایل تاشو جهان

امروز که به آن نگاه می کنیم، شبیه به یک جور اسباب بازی پلاستیکی برای بچه ها به نظر می رسد. از بالا تا پایین، میزبان رنگین کمانی از رنگ هاست. همه چیز از بالا و با نوعی برآمدگی زرد رنگ آغاز می شود و هرچه پایین تر می آیید، رنگ های آبی، سبز و دوباره همان زرد...

15 شهریور 1399

تاریخچه بالانشین شدن ایرانیان را تماشا کنید

وجود بازار مبل در محله یافت آباد پای بسیاری از پایتخت نشینان را به منطقه17 باز کرده و هر روز شهروندان زیادی از چهارگوشه شهر و کشور برای خرید محصولات چوبی و مبلمان به این بازار سر می زنند.

3 مرداد 1399

توصیف بورل از دلیل اقدامات آمریکا، روسیه و چین در بحبوحه کرونا

فارس نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تکرار درخواست برای آتش بس جهانی در دوره شیوع ویروس کرونا، اظهارات و اقدامات آمریکا، روسیه و چین در عرصه بین المللی را بازی قدرت توصیف کرد.

12 تیر 1399

50 روز کوشش دولت استرالیا برای مقابله با کرونا

استرالیا 50 روز را با کرونا سپری کرد، دوره ای که از 12 مارس (22 اسفند 98) زمانی که سازمان جهانی بهداشت رسما کووید - 19 را یک بیماری همه گیر نامید، آغاز و به روز اول ماه می (12 اردیبهشت) ختم شد، زمانی که با به حداقل رسیدن تعداد مبتلایان و آمار بالای بهبود یافتگان...

9 تیر 1399

احتمال مبتلا نشدن بیماران اچ آی وی به کرونا

کیانوش جهانپور روز سه شنبه در نشست خبری ویدیو کنفرانس که در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید، اضافه کرد: مطابق آخرین ظرفیت های ایجاد شده در نظام آزمایشگاهی کشور، تست PCR که به صورت رایگان انجام می گردد، حدود 15 هزار مورد است.

8 تیر 1399

قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 99، 2، 8

به گزارش خبرنگاران، بر اساس معاملات اجرا شده امروز (8 اردیبهشت 99) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز با تغییرات ناچیز همراه است.

4 تیر 1399

همایش هنر، کرونا با مشارکت دانشگاه آزاد استاد فرشچیان برگزار می شود

همایش هنر/ کرونا با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان برگزار می شود.

3 تیر 1399

ثبت امواج گرانشی حاصل از برخورد دو سیاهچاله با جرم های متفاوت

کشف امواج گرانشی در سال 2015 همچون باز شدن پنجره ای جدید رو به کیهان بود. امواجی که وجودشان در نظریه نسبیت عام اینشتین پیش بینی شده بود و پس از یک قرن بالاخره دانشمندان پیروز به ثبت آن ها شدند. از آن زمان تا کنون اخترشناسان توانسته اند امواج گرانشی حاصل از...

28 خرداد 1399

اقتصاد آمریکا و اروپا در بحران کرونا سقوط شدیدی خواهند داشت

برهان الدین داغ عضو شورای مرکزی مسلمانان ساکن آلمان با اشاره به کانون جدید انتشار بیماری کرونا در اروپا یعنی دو کشور ایتالیا و اسپانیا به خبرنگاران گفت: اگر بخواهیم تعداد مبتلایان و جان باختگان ناشی از کرونا را به نسبت جمعیت در نظر بگیریم شرایط دو کشور...

24 خرداد 1399

آزادی زندانیان طالبان به تعویق افتاد

شورای امنیت ملی افغانستان می گوید فرایند آزادی زندانیان طالبان آنچنان که قبلاً گفته شده بود، از فردا آغاز نخواهد شد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شبح کرونا بر غرب قاره آفریقا خیمه زده است

تهران- خبرنگاران - مقامات شهر لاگوس، بزرگترین شهر نیجریه و غرب آفریقا روز پنجشنبه از تعطیلی مدارس و محدود کردن اجتماعات مذهبی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر دادند.

19 اردیبهشت 1399

کرونا دو کشتی تفریحی را در شیلی قرنطینه کرد

پس از آنکه آزمایش کرونای یک سرنشین انگلیسی در کشتی تفریحی شیلی مثبت اعلام شد مقامات این کشور دو کشتی تفریحی را با 1300 مسافر قرنطینه کردند.

14 اردیبهشت 1399

اجرای تورهای مجازی موزه های تعطیل ایتالیا در بحران کرونا

بدلیل شیوع کرونا در جهان، تورهای مجازی موزه های تعطیل ایتالیا برای رفاه حال مردم برگزار می شوند.

10 اردیبهشت 1399

همزمان با فراگیری بحران کرونا؛ ظرفیت شبکه همراه اول 20 درصد ارتقا یافت

معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول با بیان اینکه شیوع کرونا نتوانست بحرانی برای شبکه ارتباطی کشور ایجاد کند، گفت: در یکی ـ دو هفته اخیر ظرفیت شبکه را 20 درصد ارتقا داده ایم.

5 اردیبهشت 1399

جلسه شورای مدیران آموزشگاه ملی المپیک برگزار گشت

صبح امروز جلسه شورای مدیران آموزشگاه ملی المپیک با حضور رئیس آموزشگاه برگزار گشت.

21 فروردین 1399

کلاس های درس دانشگاه سمنان تعطیل شد

دانشگاه سمنان در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که کلاس های درس این دانشگاه تا 9 اسفند تعطیل است.

20 فروردین 1399

آیا همایش ها و مراسمات در استان کرمان لغو خواهد شد؟

خبرنگاران/کرمان ستاد استانی مدیریت پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا به ریاست استاندار کرمان و با حضور روسا و معاونان دانشگاه های علوم پزشکی استان، ارگان های نظارتی و مسئولان سایر دستگاه ها تشکیل شد و مقرر شد تصمیم گیری برای لغو همایش ها و مراسم ها را...

19 فروردین 1399

دانش آموزان بیمار به مدرسه فرستاده نشوند

خبرنگاران/بوشهر رئیس روابط عمومی آموزش وپرورش استان بوشهر از والدین خواست موارد آموزشی و پرورشی فرزندان خود را از مجاری رسمی و اداری پیگیر شوند و اضافه کرد: دانش آموزانی که بیمار هستند به مدرسه فرستاده نشوند.

19 فروردین 1399

ستاری: خلاقیت در حوزه نفت، موتور محرکه کشور است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت نفت و ارائه نیاز های فناورانه بر لزوم رشد حمایت ها از زیست بوم صنعت نفت تاکید کرد.

15 فروردین 1399

کوشش صنعت هوانوردی برای ارائه فناوری های زیست سازگار

صنعت هوانوردی شاهد گسترش کوشش برای سازگاری با محیط زیست است و ابداعاتی مانند هواپیماهایی که انتشار کربن را کاهش می دهند یا هواپیماهای الکتریکی که با سوخت پایدار کار می نمایند را به خود می بیند.

15 فروردین 1399
تعداد: (92)