سریال و پخش خانگی

استریپی در متروی تورنتو به نمایش درآمد، حضور در کلیک هلند

بابک نکویی کارگردان انیمیشن استریپی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به حضور بین المللی این انیمیشن در جشنواره هایی با فضای باز و با تعداد تماشاچیان بالا، گفت: این انیمیشن ابتدا در شهر سنپترزبورگ روسیه و در مرکز شهر روی پل متحرک تروتسکی روی رودخانه ناوا...

16 مهر 1398

تام هنکس پدر ژپتو می گردد، ایفای یک نقش نوستالژیک

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، تام هنکس در حال مذاکرات اولیه برای ایفای نقش پدر ژپتو در اقتباس لایواکشن دیزنی از داستان پینوکیو است.

7 اردیبهشت 1398

ارائه آخرین فناوری ها در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور علاوه بر ارائه دستاوردهای این شرکت ها زمینه حمایتی در سه بخش صادرات، سرمایه گذاری و بازاریابی فراهم خواهد شد.

15 اسفند 1397

مردم را به مصرف رایگان هنر عادت ندهیم، سیاست در قبال موسیقی

به گزارش خبرنگاران، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه یکشنبه 18 شهریور ماه در اختتامیه دوازدهمین جشنواره موسیقی جوان در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشنهاد هومان اسعدی مبنی بر تاسیس مرکزی مشابه مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایران برای آموزش و پرورش...

15 اسفند 1397

آخرین وضعیت فراوری سریال گشت پلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از سیما فیلم، تصویربرداری سریال تلویزیونی گشت پلیس به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی به تازگی به خاتمه رسیده است و هم اکنون مراحل فنی خود را طی می نماید.

27 آذر 1397

چرا ترانه علیدوستی دور تلویزیون را خط کشید؟

ترانه علیدوستی که سال هاست در هیچ برنامه ای تلویزیونی حضور پیدا نکرده و در سریالی هم ایفای نقش نداشته است، در خاطره ای، علت قهر خود با صداوسیما را شرح داد.

10 آذر 1397